Erkeklerde Saç Boyama

Erkeklerde Saç Boyama

   Kadınların sık sık saç renkleriyle oynadıklarını, saçlarını boyattıklarını biliyoruz. Erkekler de kırlaşan, beyazlamaya başlayan saçlarını kapatmak için boya kullanmak isteyebilirler. Fakat erkekler saç boyası alma ve saç boyatma konusunda biraz çekimser davranmaktadırlar. Erkekler saçlarını boyarken daha doğal olasını istiyorlar. Kendi saçlarına benzeyen bir saç rengini bulup küçük rötuşlar yapıyorlar. Deyimi yerinde kaş yaparken göz çıkarmak istemiyorlar.

 

 

 

 

 

 

Erkekler saçlarını boyarken bazı yanlış boya kullanımları yapabiliyorlar. Çünkü saç boyama konusunda henüz yeniler. Saç boyamaktan çekindikleri için eşlerine bile danışmayabiliyorlar. Kullandıkları saç boyası markaları saç tiplerine uygun değilse veya saçlarında alerjik bir durum varsa işler daha da karışabiliyor.

 

 

 

 

 

 

   Hayatlarında ilk kez veya birkaç kez saç boyatmış olan erkekler boyanın verdiği yan etkilerle tanışıyor. Saç derilerinde kızarıklık, tahriş ve yanma gibi problemler doğabiliyor. Boyanın verdiği bu zararlı etkilere karşı beyler saçlarınıza bakım yapmalısınız. Gerek kişisel özelliklerden gerekse saçınıza boyanın dokunmasından kaynaklı oluşan yaralanmaları Liquid Keratin ile en aza indirebilirsiniz. Keratin bakım ürünleri özellikle de dip bakım yağı saçınızı zararlı kimyasallara karşı korur, saçlarınızı dipten uca yeniden onarır. İçeriğinde bulunan jojoba, aloe vera, hindistan cevizi vb yağlar saçlarınızı yapılandırır. Boyanın etkilerinden kurtulan saçlar daha parlak görünür. Sizde doğal bakım ürünlerinden olan keratin bakımıyla tanışmak için keratinbakım.com adresine gidin.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır