SAÇ İÇİN YAĞ

Saç İçin Yağ

   En doğal saç bakımı bitkisel içerikli yağlardan geçer. Bu yağlar; çörekotu yağı, Hindistan cevizi yağı, zeytinyağı, jojoba yağı, badem yağı, argan yağı, hint yağı, çam terebentin yağı, gül yağı, ceviz yağı, avokado yağı, fındık yağı, buğday yağı, sarımsak yağı, susam yağı, kayısı yağı, papatya yağı, keten tohumu yağı vb gibi. Konumuzu sınırlandırmak gerekirse size çam terebentin yağından bahsetmek istiyorum.

 

 

 

 

 

 

Çam Terebentin Yağı

   Saç derisini yenilemek ve sağlıklı bir yapıya ulaştırmak için çam terebentin sıklıkla kullanılan bir yağdır. Saç derisinde oluşabilecek kaşıntı, kepek, pullanma, döküntü, egzama ve mantar gibi hastalıkları iyileştirici niteliktedir. Kullanışı isteğe bağlı direk bir pamuk yardımı ile saça uygulamak veya kullandığınız şampuanınızın içerine koyarak olabilir. Kısa sürede saçlarınızın canlandığını görebilirsiniz. Özellikle çam terebentini seçmemin nedeni Liquid Keratin ürünlerinin içerisinde çam terebentinin bulunmasıdır.

 

 

 

 

 

 

   Çam terebentin ve diğer saç yağlarını saçınızda kullanmanın kolay yolu var. İçerisinde birçok yağ ve mineralleri barındıran keratin bakım şampuanını denediniz mi? Keratin bakım şampuanı; jojoba yağı, çam terebentin yağı, Hindistan cevizi yağı, zeytinyağı, aloe vera yağı vb gibi pek çok yağı içermektedir. Kolay kullanımı ile saçınızdaki değişimi kısa sürede görebilirsiniz. Kimyasal ve kanserojen içermeyen keratin şampuanı saçınıza bitkisel ve doğal bir yapılandırma getirir. Saçınızdaki yumuşaklık, parlaklık ve dolguluk artar. Saç derinizde oluşabilecek tahriş, kızarıklık, yara vb gibi problemlerle savaşır, saçınızı dipten uca canlandırır. Saç bakımınızın kusursuz ve tam olaması için keratin şampuanına ilave olarak keratin dip bakım yağını da kullanmanızda fayda vardır. Liquid keratin ürünlerini incelemek ve ürünlerle ilgili bilgi almak için keratinbakim.com adresine göz atabilirsiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır