kepek

Kepek

   Saç derisinde görülen kaşıntı ve pullanma sonucunda ortaya çıkan durumdur. Bu durum kişinin öz güvenini de etkileyebilmektedir. Çok yaygın görülmesiyle birlikte saçınızda beyaz beyaz fark edilebilir bir durumdadırlar. Çoğu zaman saçınızda kepek olduğu için utanıp sıkılmanıza neden olmaktadır. Temiz olmakla alakalı bir durum değildir. Yani temiz saçta da kirli saçta da görülebilir. Cinsiyet ayırt etmeksizin kadın veya erkeklerde bu sorun görülebilir. Her iki kişiden birisinde mutlaka kepek sorunu vardır. Erkeklerde kadınlara oranla kepek oluşumu daha çok görülmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

   Erkekler genelde saç bakımları konusunda çok titiz davranmazlar. Bunun için erkeklerin saçında kepek oluşumuna daha çok rastlanabilir. Kadınlar ise saç bakım ürünlerini titizlikle tercih ettikleri için bu sorunla biraz daha az karşılaşabilirler.

 

 

 

 

 

 

   Saç bakım ürünleri demişken en değerli görseliniz, aksesuarınız olan saçlarınız için keratin bakım ürünlerini denemiş miydiniz? Doğal ve saf keratin bakımı ürünleri saçlarınızda oluşabilecek kepek, pullanma ve kabuklanma gibi meseleleri daha başlamadan önler. Saçlarınıza doğal ve ipeksi bir yumuşaklık katarak kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olur. Keratin şampuanı, saç kremi ve dip bakım yağı saçınızı güçlendirerek saç derisini tazeler. Saç derinizin nefes almasına ve nemlenmesine yardımcı olur. Keratin bakım ürünleriyle ilgili ayrıntılı bilgi almak için keratinbakım.com a göz atabilirsiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır