Kırık Onarıcı Şampuan Kırık Saçların Onarımı Nasıl Yapılır?

Kırık Onarıcı Şampuan Kırık Saçların Onarımı Nasıl Yapılır?

Saçların aşırı derecede fırçalanmaması ve fırça seçiminin de doğru yapılması gerekir. Seçtiğiniz fırça ya da tarağın ahşap saplı, doğal kıllardan yapılmış ve yuvarlak uçlu olmasına dikkat etmelisiniz. kırık saçlarınız için Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir başka nokta da saçlarınızı ıslakken fırçalamamanız gerektiğidir.

 

 

 

 

 

Fön makinesi, maşa ve düzleştirici ile yapılan müdahaleler de saçı aşırı ısıya maruz bıraktığından; saçın aşırı derece kurumasına ve dolayısıyla kırılmasına sebep olmaktadır. Saç kırıklarının oluşumunu engellemek için saç şekillendirici uygulamaları mümkün olduğunca seyrek aralıklarla yaptırmalı, saçlarınızı çok sıkı toplamak yerine mümkün olduğunca açık bırakmalısınız. Toplamanız gerekirse de sıkı lastik tokalar yerine daha az yıpratan dişli tokaları tercih etmelisiniz. Peki saç kırıkları için nasıl bir bakım uygulanmalıdır?

 

 

 

 

Saçların ne derece kırıldığına ve yıprandığına bağlı olarak günlük ve haftalık bakımlar uygulanabilir. Günlük ve gün aşırı bakım için saç tipine uygun, kaliteli ve doğal içerikli keratin şampuan ve keratin saç kremi kullanılabilir. 

 

 

 

İlgili Ürünler

%23

Keratin Maskesi (250ML)

159.00 TL 206.70 TL
%23

Keratin Saç Kremi (200ML)

144.00 TL 187.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır