kepek şampuanı

Kepek Şampuanı

   Kepek sorunu her iki kişiden birinde görülen bir rahatsızlıktır. Bu kepek sorunuyla mücadele ederken birçok markadan ürün alırsınız. Gelişen ve değişen ürün çeşitliliğiyle birlikte her ürün saçınıza iyi gelmeyebilir. Özellikle de saçınız için en doğalını aramakla birlikte denediğiniz başka başka ürünlerle daha büyük problem yaşayabilirsiniz. Bazı kozmetik ürünleri etkisinin daha çabuk olması için insan sağlığını düşünmeden kanserojen ve kimyasal yüklü ürünler tasarlamaktadır. Bu kozmetik ürünleri saçlarda daha çok pullanmaya, kabuklanma oluşumuna ve kepeklenmeye yol açmaktadır. İşte sizi bu ürünlerden kurtarıp tamamen doğal olarak üretilen kepek, yağlanma ve dökülme önleyici şampuan ile tanıştırayım.

 

 

 

 

 

 

   Liquid Keratin Ürünlerinden ‘’Doğala Şampuan’’

   Kepek, Yağlanma ve Dökülme Önleyici Şampuan saçlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Kimyasal barındırmayan tamamen doğal formüllü bir şampuandır. Düzenli kullanımıyla saç derisindeki kepek, pullanma, döküntü gibi sorunları kökünden çözer. Saç derinizi onararak daha güçlü saç kökleri oluşumuna katkı sağlar.

 

 

 

 

   Doğala Şampuan içeriğinde bulunan  sarımsak yağı, çam terebentin yağı, hindistan cevizi yağı, papatya yağı gibi çok zengin içerik barındırmaktadır. Saç derisinde görülebilecek tüm deri hastalıklarına çözüm olur. Anında gözle görülür bir sonuç verir. Saçınızdan akan şampuan sakallarınızdan akıp giderken sakalınızı da besler, yumuşatır. En iyi ve patentli kepek şampuanı olan Doğala Şampuanına eczanelerden kolaylık ulaşabilirsiniz. Keratin ürünleriyle ilgili bilgi almak için keratinbakim.com a göz atabilirsiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır