Saç Uzatan Maske

Saç Uzatan Maske

 

   Uzun saçlar hemen herkesin istediği bir görünümdür. Saçın uzun olmasının yanı sıra aynı zamanda sağlıklı saç uzaması da ayrı bir öeneme sahiptir. Saçın uzaması için kırıksız, canlı olması gerekmektedir. Saçımı hiç kestirmesem uzar mı? düşüncesi kesinlikle yanlıştır. Çünkü bakımlı, çabuk ve sağlıklı uzayan saçlar üç ayda bir  düzenli kesilen saçlardır. Makalemizde saçın hızla ve kolayca uzatılabilmesi için birkaç farklı yöntemlerden bahsedeceğim. İlki evlerimizde de yapabileceğimiz basit uygulamalardır. İkincisi ise size muhakkak önermem gerektiğini düşündüğüm Liquid Keratin hızlı saç uzatma setidir.

 

 

 

 

 

 

   Şöyle bir pencere açmak istiyorum. Saçların kötü, yıpranmış, cansız, matlaşmış, küsmüş halinden hızla kurtulmak istiyorsanız önce Liquid Keratini tanıyın ilaveten evde yine kolayca uygulayabileceğiniz metotlara devam edin. Unutmayın ikisini de uygulamanızda hiçbir sakınca yoktur.

 

 

 

Evde Saç Uzatan Maske Yapımı

   A, B ve C vitaminlerinin eksikliği saçın kolay yıpranmasına, saç kuruluğuna, saçınkırılmasına yol açmaktadır. Saçın eksik olduğu, ihtiyaç duyduğu bu vitaminleri patates bize kolaylıkla verir. Saçları dipten uca güçlendirir, sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Patates, su ve türbent yardımı ile kolayca saçınıza istediği proteinleri verebilirsiniz. Öncelikle blendır yardımı ile patatesleri ezin ve suyunu çıkarın. Sonrasında patatesleri türbent yardımı ile suyu incecik olana kadar türbentten geçirin ve saçdiplerinize uygulayın. Saçınızda 30 dk beklettikten sonra durulayabilirsiniz.

 

 

 

 

   Bunların yanında saç uzamasına yardımcı olan birtakım yağlar vardır. Bunlar; zeytin yağı, badem yağı, hinditancevizi yağı, keten tohumu yağı, lavanta yağı,yılan yağı, çam terebentin yağı, argan yağı, nane yağı, susam yağı, biberiye yağı..

   Birde saç uzatan maske ve kürleri sizinle paylaşmak istedim. Bunlar; Sinameke maskesi, sarımsak maskesi, havuç maskesi, mayonez maskesi, doğum kontrol hapı maskesi, bal ve yumurta sarısı kürü, limon-süt karışımı, aloe vera kürü vb.

   Şimdi size ilk önerdiğim Liquid Keratin ürünlerine gelmek istiyorum. Çünkü bu ürünler kesin ve hızlı çözüme ulaşabileceğiniz tek ve doğal adrestir. Liquid Keratin hızlı saç uzatma seti çift fazlı etkisi sayesinde sizi hayal edemediğiniz sonuçlara götürecektir. Hızlı saç uzatma setindeki ürünler alkol, sülfat, slikon, tuz, formaldehit, paraben gibi zararlı kimyasalları içermezler. İçeriğindeki B vitamin minerali sayesinde hızla saç derisine etki eder ve sağlıklı saç uzmasına yardımcı olur. Setin içerisinde Liquid Keratin Şampuan, Liquid Keratin İksir (gözenek açı), Liquid Keratin Dip Bakım Yağı, Keratin Serum bulunmaktadır. Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi için keratinbakim.com a tıklayabilirsiniz.

 

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır