Saç İçin Hint Yağı

Saç İçin Hint Yağı

 

   Hint yağı Hindistan da yetiştirilen, hint bitkisinden çıkarılan tohumlardan elde edilen bir yağdır. Hint yağı içerisinde doymamış yağlar barındırmaktadır. Hint yağından ülkemizde genellikle kozmetik alanında sıkça yararlanılmaktadır. İçerisinde antioksidanlar, antiseptik özellikler, antienflamatuar özellikler barındıran hint yağı saçtaki oluşabilecek kabuklanmalara, pullanmalara, iltihaplanmalara, sulu yaralara iyi gelecektir. Saç diplerine masaj yaparak uygulandıktan sonra saçın dibindeki kan dolaşımını hızlıca harekete geçirdiğini hissedeceksiniz. Böylelikle saçın uzamasına da katkı sağlayacaktır.

 

 

Hint Yağı Saçı Uzatır

 

   Hint yağı içerisinde barındırdığı E vitamini, Omega 6 ve Omega 9 asitlerini taşımaktadır. Bu vitaminler saçın hızlı uzamasında çok büyük etkiye sahiptir. Hint yağı saçı diplerden başlayarak güçlü bir yapılandırma işlemine almaktadır. Yine bu yağ saçları uzatırken aynı zamanda saça eşsiz bir parlaklık kazandırıyor. Hint yağının özellikle saç kırıkları üzerinde etkisi büyüktür. Saçtaki çeşitli nedenlerden dolayı olacak kırılmaları engeller, saçı dış etmenlere karşı korur. Yine saça ekstra bir yumuşaklık vererek kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Bu mucizevi yağ saça dayanıklılık vererek saçı kimyasal barındıran kozmetiklerden korur.

 

 

Saçım İçin Hint Yağını Nereden Bulabilirim ?

 

   Hint yağını çok uzaklarda aramaya gerek yok. Üstelik kullanım açısından da daha pratik bir çözümü var. Keratin yağı içerisinde hint yağı, mersin yağı, okaliptus yağı, sedir ağacı yağı, avakado yağı, jojoba yağı, kayısı yağı, Hindistan cevizi yağı, argan yağı barındırmaktadır. Tüm bu vitaminler tek bir ürünün içinde sunulmaktadır. Saça kolayca uygulanabilir. Kullanmaya başladıktan kısa süre sonra olumlu sonuçları alınca iyi ki keratin yağı kullanmışım diyeceksiniz. Keratin bakım ürünlerinin %100 doğal olduğunu ve kimyasal barındırmadığını bilmenizi isterim. Ürünler hakkında merak ettikleriniz için keratinbakim.com a bakabilirsiniz.

İlgili Ürünler

%23

Saf Keratin Serum (20ML)

99.00 TL 128.70 TL
%23

Keratin Yağı (50ML)

144.00 TL 187.20 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

144.00 TL 187.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır