Erkeklerde Saç Uzatmak

 

 

Erkeklerde Saç Uzatmak

   Günümüzde yalnızca kadınlar değil erkekler de uzun saça merak salmış durumdadır. Gelişen ve değişen dünyamızda modanın da çeşitlenmesiyle birlikte çok farklı ihtiyaçlara kapı açılmaktadır. Erkekler saç uzatmak için değişik yollara başvuruyor, en hızlı sonucu almaya çalışıyorlardır. Özellikle saç uzatma konusunda saçın hızlı uzaması için değişik markalarda şampuanları deniyorlar. İşte size bu konuda gönül rahatlığı ile önerebileceğim bir marka var. Liquid Keratin Şampuan.

 

 

 

 

Erkekler! Saçlarınızı Kendi Haline Bırakmayın, Bakım Yapın

   Kendi kendine uzayan saçlar yaş ilerledikçe yavaş uzama hatta durma evresine geçecektir. Erkeklerin saç kökleri kadınlara oranla daha çabuk zayıflamaya, seyrelmeye ve dökülmeye yöneliktir. Saçınıza B ve E vitamini yükleyebilen saç bakım ürünlerini, şampuanlarını tercih etmenizde fayda vardır. Liquid Keratinli saç uzamasına yardım eden şampuanın içerisinde bulunan at kuyruğu bitkisi; saçların hızla canlanmasına, tazelenmesine, nefes almasına ve sağlıklı uzamasına yardımcı olmaktadır. Ürünün detaylı bilgileri için keratinbakim.com a göz atabilirsiniz.

 

   Erkeklerin saç uzatırken dikkat etmesi gereken noktalardan birisi de saçı yıkadığınız sudur. Aşırı sıcak su ile saçları yıkamak saça zarar vermektedir. Ilık veya soğuk su ile saçları yıkamak saçın daha hızlı uzamasına yardımcı olacaktır. Elektirikli saç ısısı veren aletlerden, yüksek dereceli fön makinelerinden kaçının. Yine saçın kuruması için kullandığınız havluyu çok sert tercih etmeyin. Saça baskı uygulayarak, saçı ovuşturarak kurulamayın. Saçınız için doğru ve güvenilir markalarla çalışın, doğru ürün kullanın. Saç dökülmesine karşı, saç dökülmesine engel olan şampuan tercihinde bulunun. Sağlıklı uzayan gür saçlara sahip olun.

 

 

 

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır