Saç Dökülmesi Tedavisi

Saç Dökülmesi Tedavisi

   Saç dökülmesinin tıbbi adı Androgenetik Alopesi'dir. Zamanla saçın tepe kısmında ve ön şeridinde seyrelmeler baş göstermektedir. Cinsiyet farketmeksizin hem kadınlarda hem erkeklerde görülen saç dökülmesi bizi çeşitli yollarda şifa aramaya yönlendirir.

 

   Saç dökülmesinde son zamanlarda sıkçça duyulan bir üründen bahsetmek istiyorum. Keratin saç dökülme seti daha çok yıpranmış, seyrekleşmiş, zayıflaşmış, matlaşmış, canlılığını kaybetmiş saçlarda kullanılan bir saç dökülme setidir. Bu gibi zarar almış saçlarda etkisini daha hızlı göstermektedir. Keratin saç diplerine özenle inerek saçı yoğun bir bakım terapisi içerisine alır. Kapsamlı bir saç tedavisi yapan keratin seti saça dipten uca yenilenme getirir. Yine bahsetmiş olduğum setimizin içeriğinde 3 fazlı bir yöntem barınmaktadır. Saçtaki oluşan kepek sorununa yüksek oranda çare olduğunu da hatırlatmış olayım. Ayrıca saç dökülme seti saç derisindeki kaşıntı sonrası oluşabilen tahrişi, sulu yarayı da zamanla ortadan kaldırmaktadır.

 

Keratin Saç Dökülme Setinde Neler Var?

1.Liquid Keratin Şampuan

2.Gözenek Açıcı Keratin İksir: Üç fazlı etkiye sahiptir

3.Liquid Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı

Liquid Keratin Şampuan: Saçınızı temizlerken zararlı kimyasal barındırmadığı için saçınıza dost olur. İlk yıkamadan itibaren içerisindeki mineraller, bitkisel maleküller saçtaki değişimi ön plana çıkarır.

Gözenek Açıcı Keratin İksir: Saç derisine, saç diplerine özenle girerek tıkalı olan gözenekleri açar. Adeta saçı uyandırır taze bir nefes aldırır. Saça gerekli olan besin değerlerini verir.

Liquid Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı: İçinde organik olarak mersin, argan, avakado, ısırgan tohumu, sarımsak ve çamterebentin gibi yağlar bulunmaktadır.

 

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır