Ölmüş Saç Köklerini Canlandırmak İçin Ne Yapmalı

Ölmüş Saç Köklerini Canlandırmak İçin Ne Yapmalı

 

 

Bu yazımızda ölmüş saç kökleri canlandırmak için ne yapmalı konusunda sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.

Saçlara uygulanan bir takım uygulamalar, kimyasal kozmetik ürün kullanım sonrasındaki kozmetik kalıntılar gibi nedenlerle saçlarda yaşanan dökülmeler sonucunda kafa derisindeki seyreklik gibi sorunlara karşı evde çeşitli maske, şampuan, losyon, krem, yağlarla çözüm aramaktayız.

Çoğu zaman bu tür ürünlerin işe yaramadığını görürüz. Çünkü hiçbir ürün tek başına ölmüş saç köklerini canlandırmada yeterli olmaz. Ölmüş saç köklerini canlandırmak ve yeni saç oluşumunu tetiklemek için saçlarınıza dört fazlı bir bakım yapmak gerekir.

 

 

 

 

Saç derisindeki kozmetik kalıntılardan temizlenip, saç dersindeki  gözeneklerin açılması, ve saç derisi ve köklerin bitkisel yağlarla beslenip RMV ile kan dolaşımının gerçekleştirilmesi gerekir. İşte bu durumda çift patente sahip Liquid Keratin markasının Saç çıkarıcı titanyumlu set ile  saçlarınıza dört fazlı bir bakım yaparak ölmüş saç köklerinizin yeniden canlanmasına yardımcı olur.

Ölmüş Saç Köklerini Canlandırmada Keratin Şampuan

Organik içeriği ve özel formülü sayesinde ölmüş saç köklerini besleyerek yeni saç çıkmasına yardımcı olur. Saçlarınızı her yıkamada bir kat daha  güçlendirir. Ve keratin proteinleri ile saç yapısını güçlendirir. Sentetik ve kimyasal  katkı içermez.

 

 

 

 

Ölmüş Saç Köklerini Canlandırmada Keratin Gözenek Açıcı

İçerisinde bulunan mentol ve özel formülü ile saç derisindeki kozmetik atıkları temizler.  Saç derisindeki gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Saçın ve saç köklerin nefes almasına sağlar ve kan dolaşımına yardımcı olur. Bu sayede ölmüş saç köklerin canlanmasına yardımcı olur.

 

 

 

 

Ölmüş Saç Köklerini Canlandırmada Keratin Keratin Dip Bakım Yağı

Gözenekleri açılmış saç derisinden emilen keratin dip bakım yağı ölmüş saç köklerini besleyerek canlanmasına yardımcı olur. Ayrıca keratin dip bakım yağı saç derisini de besleyerek saç derisi problemlerin giderilmesinde de etkilidir.

 

 


 

 

 

Ölmüş Saç Köklerini Canlandırmada Keratin Titanyum Uçlu RMV

Titanyum uçlu RMV uygulama sonrası ile saç derisini yeniden yapılandırır. Ve ölmüş saç köklerini tetikler. Saç derisinin alt katmanında bulunan saç köklerini besleyen kan dolaşımını hızlandırarak ölmüş saç köklerin canlamasına yardımcı olur.

 

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır