SAÇ DERİSİNİN PUL PUL DÖKÜLMESİ

SAÇ DERİSİNİN PUL PUL DÖKÜLMESİ

 

 

 

Saç derisinde pullanma ve saç derisinin pul pul olup dökülmesi ekek ve kadınlar için rahatsız edici bir durum olmaktadır, kepek cinsiyet ve etnik kökene bakmaksızın toplumun büyük bir bölümünü etkileyen yaygın bir saç derisi hastalığıdır.

 

 

 

 

 

Saç derisindeki pullanma kafa derisini etkileyen inflamatuar bir cilt rahatsızlığıdır. Bu durum saç derisinin kuru olması nem dengesinin sağlanamaması, kaşıntı, pullanma, kepek, kızarıklık gibi rahatsızlıkların yaşanmasına sebep olabilmektedir.

 

 

Bu nedenle öncelikli olarak saç dersinin nemlendirilmesi bu tür problemlerin çözülmesine yardımcı olacaktır. Saç derisinin pul pul dökülmesine karşı bitkisel çözümler, şampuanlar, losyonlar, saç bakım yağları ile saç derisinin nem dengesini sağlayarak  saç derisinin pul pul dökülmesinin önüne geçmesine yardımcıdır.

 

 

 

Liquid Keratin Firmasının özel formüle sahip saç derisinin pullanmasına karşı ürünleri kullanarak saç derisinin pul pul dökülmesini engelleyebilirsiniz.  Saç derisini nem dengesini sağlayarak saç derisindeki kuruluk kaşıntı pullanma kızarıklık gibi problemlerde yardımcıdır.

 

 

Saç derisi kuruluğu hakkında bilgi almak için " saç derisi kuruluğu ve kepeklenme " adlı yazımızı okuyabilirisiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır