SAÇ DERİSİNDEKİ KAŞINTI VE KURULUK

SAÇ DERİSİNDEKİ KAŞINTI VE KURULUK

 

 

Saç derisindeki kaşıntı ve kuruluk saç derinizdeki sorunu veya başka nedenden kaynaklanan bir rahatsızlıktır. Kadın ve erkeklerin herkesin yaşayabileceği saç derisi kaşıntısı genelde saç derisinin kuruluğundan kaynaklanmaktadır.

 

 

Saç derisindeki kuruluk saçlarınızda kaşıntı, pullanma, kepeklenme gibi sorunlara sebep olabilmektedir. Bu nedenle saç derinizdeki nem dengesini sağlamanız gerekmektedir. Bu nedenle kişisel bakım ürünleri tercih ederken çok dikkatli olmalısınız.

 

 

Saç derisindeki kaşıntı ve kızarıklıkları gidermek için evde kolayca uygulayabileceğiniz Liquid keratin setleri ile evinizde gönül rahatlığı ile saçlarınıza bakım yapabilirsiniz. Ayrıca Liquid keratin ürünlerini kişisel bakım ürünleri olarak günlük kullanıma uygundur. Doğal ve organik içeriği sayesinde yan etki yapmaz.

Liquid keratin ürünleri içerisinde bulunan organik bitkisel özler ve özel formülü sayesinde saç ve saç derisinde bulunan kepek, kaşıntı, pullanma, kızarıklık, egzama saç derisi kuruluğu gibi problemlere karşı etkilidir.

 

 

 

Saç derisindeki kuruluk ve kepeklenme hakkında daha fazla bilgi almak için " saç dersisindeki kuruluk ve kepeklenme " adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır