Hamilelikte Keratin bakımı

Hamilelikte Keratin Bakımı

 

Keratin bakımının diğer saç bakım yöntemleri arasında en işlevsel ve en etkili yöntem olduğunu biliyoruz. Peki saçta, tırnakta ve hatta dişte de bulunan bu doğal keratin hamilelere zararlı mı? Hamilelikte keratin bakımı yapılır mı? Bugün sizlere hamilelikte keratin bakımı yapılır mı sorusunu cevaplayacağız.

 

 

 

 

 

 

Elbette hamilelikte keratin bakımı yapılır. Fakat bu konuda gerçekten çok dikkatli olmak lazım. Çünkü annenin vücuduna nüfuz edebilecek tüm kimyasal ürünler aslında bir bakıma bebeğe de nüfuz etmiş sayılıyor. Bu nedenle hamilelikte keratin bakımı yaparken ürünleri dikkatli bir şekilde incelemek, içeriklerini birkaç kez okumak ve içeriğindeki malzemeleri çok dikkatli araştırmak gerekiyor. Piyasadaki birçok keratin bakım ürününde zararlı kimyasal maddeler bulunuyor. Bu kimyasal maddeler hamile olmayan kişilerin bile fazla temas etmesi durumunda böbreklerine zarar verebiliyor.

 

 

 

 

 

 

Keratin bakımı uygulayan kuaförleri görmüşsünüzdür. Genellikle ellerinde eldiven ve yüzlerinde maske ile keratin bakımı uygulaması yaparlar. Veya keratin bakımı uygulamasını kuaför dükkanının dışarısında yaparlar. Bunun nedeni keratin bakımı içerisindeki formaldehit denilen madde. Formaldehit fazla solunması durumunda akciğer başta olmak üzere diğer tüm organlara zarar verebilen bir maddedir. Bu yüzden hamilelikte keratin bakımı yaptırmak isteyen kadınlar mutlaka ürünleri çok iyi incelemeli, kimyasal maddelerin ve formaldehitin olmamasına özen göstermelidir.

 

 

 

 

 

 

 

Hamilelikte keratin bakımı yaptıracak kadınların kuaföre gitmesi çok önerilmez. Çünkü kuaförlerin anlaşmalı olduğu bazı yerler ve ürünler vardır.Bu nedenle hem içeriğini göremezsiniz hem de kuaförde olduğunuz için güvenmekten başka çareniz yoktur. Bizim size önerimiz iyice araştırdığınız bir evde keratin bakım ürünü alarak evde kendiniz keratin bakımı yapmanızdır.

 

 

 

 

 

 

Hamilelikte keratin bakımı konusunda Liquid Keratin bir numaradır diyebiliriz. Liquid Keratin’in içeriği tamamen saf ve doğaldır. İçeriğinde formaldehit, sls, paraben tuz, sülfat ve silikon gibi zararlı kimyasal maddeler bulundurmaz. Böylece hamilelikte keratin bakımı yapmak isteyen kişiler gönül rahatlığıyla kullanabilir.

 

 

 

 

Liquid Keratin Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti - 2

Ürünü incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

 

 

Hamilelikte keratin bakımı yapmak isteyen tüm anne adaylarının her saç sorununa karşı çözüm üreten Liquid Keratin ile saçlarınıza dipten uca bakım yapın.

İlgili Ürünler

%23YENİ

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti 1

626.00 TL 813.80 TL
%23YENİ

Saç Botoksu Full Keratin Yükleme Seti 2

720.00 TL 936.00 TL
%23YENİ

Keratin Hızlı Saç Uzatan 3'lü Set

374.00 TL 486.20 TL
%23YENİ

Keratin Hızlı Saç Uzatma Ultra Set

569.00 TL 739.70 TL
%23YENİ

Keratin Hızlı Saç Uzatan 4'lü Set

475.00 TL 617.50 TL
%23YENİ

Keratin Saç Bakımı Seti Garantili 2

864.00 TL 1,123.20 TL
%23YENİ

Hızlı Saç Uzatma 5'li Set

569.00 TL 739.70 TL
%23YENİ

Keratin Saç Bakımı Seti Garantili 1

684.00 TL 889.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır