Keratin Fönü

Keratin Fönü

 

Saçlarımıza eskiden bitkisel yağlarla ve saç bakım ürünleriyle bakım yaparken son yıllarda keratin bakımı popüler oldu. Keratin bakımının etkili ve kesin sonuç verdiği bilinen bir gerçek. Bu yüzden sizlere bugün keratinle alakalı bilinmeyen bir konudan, keratin fönünden bahsedeceğiz.

 

 

 

 

 

 

Keratin bakımı gerçekten çok etkili dedik. Fakat keratin bakımı hakkında hala bilinmeyenler var. Örneğin brezilya fönü ve keratin fönü birbirinden farklı şeyler. Keratin bakımı adı altında bazı kuaförler brezilya fönü yapıyorlar. Evet, brezilya fönünde de keratin kullanılıyor. Ama brezilya fönü sağlıklı olmayan saça yapılırsa yanma yada daha çok yıpratma gibi sonuçlar doğurabiliyor. Bunun nedeni ise brezilya fönünde pres işleminin uygulanması. Yüksek sıcaklıklara dayanamayacak olan yıpranmış bir saçınız varsa brezilya fönü daha çok zarar verecektir. Bu nedenle keratin fönü olarak adlandırdığımız keratin bakımı size daha çok yarar sağlayacaktır.

 

 

 

 

 

 

Keratin fönü ise brezilya fönünden daha farklıdır. Saçtaki keratinin yıpranması veya azalmasıyla gereken keratinin yüklendiği keratin bakımında, ürünlerin içerisinde bulunan saf keratininin saçla birleşmesini sağlayan gerekli şey ısıdır. Sıcağın etkisiyle saf keratin saça tutunur ve saçı sarmalar. Bunun içinde fön çekmek gerekir. Bu işleme de keratin fönü diyebiliriz.

 

 

 

 

 

 

Liquid Keratinin  setlerinin içerisinde bulunan ürünleri keratin fönü ile uygulayarak sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Setlerin içinde bulunan her bir ürün ile saçlarınızı yüksek sıcaklıklara maruz bırakmak zorunda kalmazsınız. Liquid Keratin’in tuzsuz sülfatsız şampuanı ile saçlarınızı ve saç diplerinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz. Keratin saç bakım kremi ile saçınızın nem dengesini ayarlayabilirsiniz. Saf keratin serum ile saçlarınıza keratin yüklemesi yapabilirsiniz. Tam da bu noktada keratin fönünü uygulayabilirsiniz.

 

 

 

Liquid Keratin Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti - 2

Ürünü incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

 

 

 

Liquid Keratin, saçlarınıza keratin bakımıyla güçlü parlak ve sağlıklı bir görüntü vadediyor.

 

 

İlgili Ürünler

%23YENİ

Saç Botoksu Plus Keratin Yükleme Seti

972.00 TL 1,263.60 TL
%23YENİ

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti 1

626.00 TL 813.80 TL
%23YENİ

Saç Botoksu Full Keratin Yükleme Seti 2

720.00 TL 936.00 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır