Keratin İlacı

Keratin İlacı

 

Son yıllardır keratin baımı oldukça popüler. Üstelik bu popülerliğin altı da boş değil. Keratin bakımı gerçekten diğer saç bakım türlerine göre daha kesin sonuç veriyor. Peki keratin ilacı diye bir şey var mı? Keratin ilacı gerçekten işe yarıyor mu? Bugün sizlere keratin ilacından bahsedeceğiz.

 

 

 

 

 

 

Keratin ilacı diye bir şey aslında yok. Keratin bakımında kullanılan ürünler keratin ilaç gibi görülebilir. Keratin bakımında keratin ilacı yerine geçebilecek bir çok ürün var.

 

 

 

 

 

 

Liquid Keratin’in setlerini ele alacak olursek her ürünün kendi başına bir keratin ilacı niteliğinde özelliği var diyebiliriz. Örneğin; tuzsuz, sülfatsız keratin şampuan temizleyici keratin ilacı yerine geçebilir. Keratin maskesi onarıcı keratin ilacı olarak kullanılabilir. Fakat yine de tek başına keratin ilacı diyebileceğimiz bir ürün yok.

 

 

Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1

Ürünü incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

 

 

Liquid Keratin’in setlerinde bulunan ürünlerin hepsi düzenli ve doğru kullanıldığında saçları dipten uca onarma özelliğine sahiptir. İçeriğinde sadece saf keratin ve bitki özleri bulunduran Liquid Keratin’in kullanımında kimyasal maddeden kaynaklanan bir sorun asla yaşamazsınız. Bu nedenle Liquid Keratin ürünlerini hamileler ve emziren anneler de gönül rahatlığıyla kullanabilir.

İlgili Ürünler

%23YENİ

Saç Botoksu Plus Keratin Yükleme Seti

972.00 TL 1,263.60 TL
%23YENİ

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti 1

626.00 TL 813.80 TL
%23YENİ

Saç Botoksu Full Keratin Yükleme Seti 2

720.00 TL 936.00 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır