Keratin Saç Bakımı Nedir ?

Keratin Saç Bakımı Nedir ?

Keratin Saç Bakımı uygulamasının temel amacı, hasar görmüş, yıpranmış saçları onararak yeniden yapılandırılmasını sağlamaktır. Saçlarınızda halihazırda bulunan keratin proteinlerinin işlevlerini tam olarak yerine getiremediği durumlar için dışarıdan keratin takviye edilmesi işlemine “keratin saç bakımı ”   diyebilirsiniz.

 

 

 

 

Keratin, saça uygulanan oryal, boya, açıcı, ombre, fön, düzleştirme, maşa, pres gibi işlemler nedeniyle zamanla saçlarda azalır ve işlevini yerine getiremez. Keratin saç bakımı uygulaması ile saçlarda kaybolan proteini kütiküllerinize geri koyar, saçlarınıza bir protein katmanı katarak saçlarınızı hem güçlendirir hem saçlarınızı zararlı dış etmenlere karşı korur. Saçlarınızı daha kolay yönetilebilir hale getirir ve saçınıza bir salon parlaklığı kazandırır.

 

 

 

 

Keratin Saç  bakımı denildiğinde önceden sadece kadınlar akla gelirdi artık erkek keratin saç bakımı günümüzde önemi her geçen gün artmaktadır. Keratin bakım erkek  ve kadınların kullanımına uygundur.

 

 

Keratin Saç Bakımı Ürünleri Nelerdir? Kullanımı nasıldır ?

Bir keratin tedavisinde saçınızdaki yıpranma, yanma  veya kıtık durumuna göre zaman alıcı bir işlemdir Birkaç farklı aşamaya sahiptir. İlk seansta özellikle güçlü organik Liquid Keratin serumuyla ‘keratin saç bakımı’ ben saçlarınızdaki farkı hissedersiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır