kopan saca ne yapilir

       KOPAN SAÇA NE İYİ GELİR

 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza kopan saça ne iyi gelir ? hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Her duş sonrası saçınızı kurularken “ kopan saçları” görmek herkesin üzüldüğü bir durumdur. Saçlarınızdaki kopmaların önüne geçebilmek için öncelikle saçlarınızı havluyla kurularken saçınıza adeta masaj yapıyormuş gibi yavaş yumuşak hareketlerle kurulamalısınız.

 

 

 

 

 

 

Yukarıda söylemiş olduğumuz yöntem, kopan saçlarınız için sadece  geçici bir önlem olacaktır. Kopan saçlarınız için saçlarınıza keratin bakım yaptırmanız bu sorunların çözümü için büyük önem arz etmektedir.Kopan saçlara saf keratin içerikli ürün kullanmak çok önemlidir. Saçlarınızdaki keratin oranının azalması saçlarınızın koparak dökülmesine neden olur bu nedenle saçlarınızı Liquid Keratin le tanıştırın Dünyada hasarlı veya yanan saçlar üzerinde en etkili madde Liquid Keratin olduğu bütün bilimsel araştırmalar tarafından ispat edilmiş durumda. Keratinlerin saçın en derin noktalarına kadar ulaşma özelliği ve saçta tutunma kabiliyetleri diğer maddelerde görülememektedir.

 

Kopan Saçlar İçin Bakım Ürünleri

 

Saçlara uyguladığımız açıcı boya gibi çeşitli kimyasal işlemlerin yanı sıra fön gibi düzleştirici gibi ısı işlemleri sonucunda saç lifleri keratin kaybetmesiyle saçlarınız hasar görerek yıpranır ve sonucunda saçlarımız koparak dökülmeye başlar. kopan saçlar için bakım yapmak ve saçlarımızı güçlendirmek için, profesyonelce bir çözüm aramaktayız. Saçınıza mutlaka Liquid Keratin yükleyin. Saçınızda eksilen keratinleri saçınıza kazandırın. Dünyada hasarlı veya yanan saçlar üzerinde en etkili madde Liquid Keratin olduğu bütün bilimsel araştırmalar tarafından ispat edilmiş durumda. Keratinlerin saçın en derin noktalarına kadar ulaşma özelliği ve saçta tutunma kabiliyetleri diğer maddelerde görülememektedir. Keratin yüklemenin en faydalı en kalıcı yöntemi ise, sıvı keratinlerle yapılır. Yoksa başka sentetik ve ağır kimyasallarla yapılan keratin bakımları, kısa zamanda fayda vermiş gözükse de, uzun vadede saçınızı daha da yıpratacağı bilinmektedir. Şayet saçlarınız bu güzel keratin yüklemeleriyle toparlamaya başlarsa, bu süreci hemen kesmeyin. Saçlarınıza ağır işle görmeden önce hafifçe keratin yüklemeleri yaparak dayanıklılığını arttırın ve bunu yapmadan sert işlemleri saçınızda deneyerek çok risk almayın. Ya da işlem sonrası mutlaka keratin.

 

 

Türkiye’nin “Türk Patent ve Marka Kurumu” tarafından koruma altına alınan ilk ve tek doğal  keratn yükleme  ürünlerine sahip Liquid Keratin markasıdır. Markamız sadece  saçınızın her daim bakımlı kalması kalması için araştırmalar yapmaktadır. Dilerseniz sitemizden saç problemlerinize karşı ürün alabilirsiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır