Keratin Saç Kremi

Keratin Saç Kremi

Artık neredeyse herkes biliyor ki, keratin bakımı saç bakım yöntemleri içinde en etkili olanı.Bir çok keratin bakım ürünü var. Bu yüzden bugün sizlere keratin saç kreminden bahsedeceğiz.

 

 

 

 

 

 

Keratin bakımı yaptırmanın birçok faydası var. Yıpranan saçları onarıyor, saçlara parlaklık kazandırıyor. Açın uzamasına yardımcı oluyor. Fakat tabi ki bu durum tek başına bir keratin şampuanı ile etkili olmuyor.Keratin bakımını tam yaptırmak istediğinizde şampuan sadece saçın kirini alıyor ve saç derisini temizliyor. İçeriğinde eğer keratin varsa saçın keratin bakımına yardımcı oluyor.

 

 

 

 

 

 

Fakat keratin saç kreminin burada yararlarına değinmeden önce yıpranmış saça bakmalıyız. Saçlar bir çok nedenden dolayı yıpranabiliyor. Özellikle boya işlemleri (oryal, röfle, ombre gibi) saçın içeriğindeki nemi alıyor ve saç kuruduğu için yıpranmalara daha açık hale geliyor. Aynı şekilde ısıl işlemlerde saçın nem dengesini bozuyor. 220 dereceye kadar ısı verebilen saç şekillendirme aletleri her gün uygulanmasa bile kişinin saç yapısını bozabiliyor.

 

 

 

 

 

 

İşte bu nedenlerle keratin şampuan dahi yetersiz kalıyor. Burada  devreye keratin saç kremi giriyor. Çünkü keratin saç kreminin amacı aslında ellerimize ya da yüzünüze kullandığımız kremden farklı değil. Keratin saç kremi, saçın kaybettiği nemi saça geri kazandırarak saçın nem dengesini kurmak ve korumak. Havalar, rüzgar, günlük içtiğiniz su miktarı ve deniz tuzu gibi etkenler bile saçınızın kurumasına neden olabiliyor. Keratin saç kremi, bu kuruluğu ortadan kaldırıyor.

 

 

 

 

 

 

Ayrıca keratin saç kremi içeriğindeki saf keratinle saçlarınızı sarmalıyor ve saçınızdaki yıpranmış, bozulmuş keratini onarırken aynı zamanda keratin eksikliğini de gideriyor. Saçınızdaki keratin oranını yine keratin saç kremi dengeliyor.

 

 

 

 

 

 

Liquid Keratin, keratin setlerinin içerisinde bulunan keratin saç kremi içeriğinde kimyasal madde bulundurmuyor. Keratin bakımlarında çok tehlikeli bir madde olan formaldehiti Liquid Keratin’in hiçbir ürününde bulamazsınız çünkü içeriği tamamen doğal. Bu nedenle hem hamileler hem de emziren anneler gönül rahatlığıyla kullanabiliyor. Devlet onayına ve patentine sahip Liquid Keratin’in keratin saç kremi benzersiz içeriğiyle saçlarınızı dipten uca onarırken, saçınızın kaybettiği nemi de geri kazandırıyor.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır