Doal Fön Sütü

Doal Keratin Sütü

 

Keratin bakımının, diğer saç bakım türlerinden daha etkili ve daha kesin sonuç verdiğini hemen herke biliyor. Bu nedenle sizlere bugün keratin sütünden bahsedeceğiz.

 

 

 

 

 

 

Keratin bakım, diğer bakımlardan daha etkili demiştik. Bunun nedeni dışarıdan yapılan keratin yüklemesi. Çünkü yapılan diğer bakımlarda genel olarak bitkisel karışımlar yada bakım ürünleri oluyor. Yapılan bitkisel karışımlar içeriğinde keratin olmadığı için tam olarak etki etmiyor. Ve gerçekten doğal bitkisel karışımlar için yüklü bir maliyet ve zaman gerekiyor. Bakım ürünlerinde de bir çok kimyasal madde (paraben, sls, formaldehit ve bir çok sentetik madde) içerdiği için saçlarımız yıpranıyor. Bu nedenle aslında her saçınıza bakım yapmak istediğinizde aslında saçlarınızı daha çok yıpratıyorsunuz.

 

 

 

Liquid Keratin - Fön Sütü

Ürünü incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

 

 

Keratin sütü bu konuda iyi bir keratin bakım ürünü. Keratin sütü saçınıza uygulayacağınız çoğu ısıl işlemden önce kullandığınızda sıcaklığın verdiği zararı en aza indirgiyor. Ayrıca keratin sütü bunu yaparken saçınızın kaybettiği nemi geri kazandırıp, saçınızdaki nem dengesini koruyor. Böylece keratin sütü saç tahribatını gideriyor diyebiliriz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır