Keratin Saç Maskesi

Keratin Saç Maskesi

 

Hepimiz saçlarımıza çok değer veriyoruz. Biliyoruz ki bizi yansıtan en önemli parçamız. Bir çok bakım ürününü sadece saçlarımız ve güzel görünmeleri için kullanırız. İşte bu yüzden bu gün size keratin saç maskesinden bahsedeceğiz.

 

 

 

 

 

 

Haftada bir kez bir keratin saç maskesi  kullanmalısınız. Saçınızın nispeten sağlıklı olduğunu düşünüyorsanız bile, mevsim değişimi tellerinize zorluk çıkarabilir. Bu nedenle, keratin saç maskesi kullanma alışkanlığını kazanmak saçlarınız ve sizin için iyi bir şeydir. Saçınıza ihtiyacınız olan nemi verdiğinizden emin olmak için haftalık maske kullanın.

 

 

 

 

 

 

Keratin Saç Maskesi Alırken Dikkat:

Günümüzde piyasasında çok sayıda "maske" bulunmaktadır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Bu nedenle talimatları okumaya özen gösterin. Bazı ürünler maske olarak satılabilir. ancak aslında günlük kullanıma uygun değildir. Daha ağırdır ve saçları da ağırlaştırır. Bu nedenle (saç türüne ve hasar miktarınıza bağlı olarak) haftada bir veya iki kez kullanılmalıdır. Liquid Keratin Saç Maskesi kullanmanız tavsiye edilir. Çünkü Liquid Keratin Saç Maskesi içeriğindeki zengin ve doğal özler aynı zamanda saf keratin içeriği ile saçlarınızı korumakla kalmayıp aynı zamanda besleyecektir.

 

 

 

Liquid Keratin Saç Maskesi

Ürünü incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

 

 

Keratin Saç Maskesiyle Uyuyabilirsiniz:

Saçınızın özellikle kuru olduğunu düşünüyorsanız, bir keratin saç maskesi  uyguladıktan sonra uyumayı deneyin. Duşunuzun bitiminde maskeyi uygulayın (veya kuru saçlara uygulayın) ve ipek eşarp başlık ile saçınızı örtün. Çünkü pamuklu ürünler saçınıza zarar verecektir. Sabah kalktığınızda durulayın ve ipeksi yumuşak saçlara sahip olun!

 

 

 


 

 

 

Saçlarınız maskeden sonra yağlı olmamalıdır:

Bir maske uyguladıktan sonra saçınızın yağlı olduğunu fark ederseniz, muhtemelen saç tipiniz için fazla ağır bir  saç maskesi kullanıyorsunuz demektir.

 

 

 

 

 

 

Keratin Saç Maskesi

Keratin saç maskesi saçlara parlaklık kazandırıp kolay taranmayı sağlar. Eğer kırık saç uçlarına sahipseniz onarılmasına yardımcı olur. Yüzümüze nasıl ki güzelleşmesi için maske yapıp dengesizlikleri yok etmeye çalışıyorsak keratin saç maskesi  de saçlarımızı güzelleştirmek, şekillendirmek ve saçın yapısını korumak için gereklidir. Ne sıklıkla maske kullanmanız gerektiği saç tipinize bağlıdır. Eğer kuru yıpranmış boyalı veya kırılgan saçlara sahipseniz kökten uca doğru besleyecek ürünler kullanmak yararlı olacaktır.

 

İlgili Ürünler

%23

Keratin Maskesi (250ML)

159.00 TL 206.70 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır