Keratin Botox Nedir?

Keratin Botox Nedir?

 

Pek çoğumuzda artık biliyoruz ki saça en iyi gelen bakım türü keratin bakımı. Bu yüzden bugün sizlere keratin botoxdan bahsedeceğiz. Keratin botox nedir, ne işe yarar?

 

 

 

 

 

 

Saçınızdaki keratin proteinlerinin zarar görmesinden veya saçta eksilmesinden dolayı saçlarınız yıpranır. Yıpranan saç, kurur, matlaşır ve kabarır. Saçınızın yıpranmasından sonra tek çözüm elbette kestirmek değildir. Fakat bitkisel yağlar ve karışımlar da işe yaramaz. Çünkü içlerinde keratin ihtiyacını karşılayacak keratin maddesi yok.  Bu nedenle yapacağınız bakım, zahmet ve paranız boşa gidecektir. Diğer bakım ürünlerinin içeriğindeki kimyasallarda saçınıza yarardan çok zarar vereceği için hiçbir etkisi olmayacaktır.

 

 

 

 

 

 

Burada tek çözüm keratin botox gibi duruyor. Çünkü Keratin botox, saça keratin yüklenmesidir diyebiliriz. Saçınıza dışarıdan keratin takviyesi yaparak saçınızdaki sorunları çözebilirsiniz. Keratin botox, eğer doğru ürünleri ve markaları tercih ederseniz tamamen sağlıklıdır.

 

 

 

 

 

 

Keratin botox yapıldığı andan itibaren saçlarınızdaki yumuşaklığı ve pürüzsüzlüğü hissedebilirsiniz. Keratin botox, aynı zamanda saçınızın kabarmasını engeller ve kolay taranmasını sağlar. Etkisi genellikle 3 ila 6 ay arasında değişen keratin botox’un keratin botox denmesindeki sebebi de aslında diğer bir avantajı. Keratin botox, incelen saç tellerini kalınlaştırıyor.

 

 

 

 

 

 

Fakat burada dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise keratin botox adı altındaki ürünler. Çünkü ürünlerin içinde çok fazla kimyasal olabiliyor. Hatta bu yüzden kuaförler eldiven ile keratin yüklemesi yapıyorlar. Özellikle formaldehit denilen madde gerçekten çok zararlı. Uzun süre formaldehit maddesine temas edilmesi yada solunması durumunda gerçekten sağlığa çok zarar veriyor. Bu nedenle içeriği tamamen doğal maddelerden oluşmuş ürünleri almal ve saçınıza onlarla keratin botox uygulamalısınız. Keratin botox tüm saç tiplerine uygundur ve her saça uygulanabilir.

 

 

 

Liquid Keratin Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti 4

Ürünü incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

 

 

 

Liquid Keratin, keratin botox konusunda önce bir firma diyebiliriz. Öncelikle ürünlerin hepsi patentli. Hem Türkiye’den hemde uluslararası patente sahip. Ayrıca ürünlerin hepsi doğal. İçeriğinde hiçbir kimyasal madde yok. Böylece hem hamile kadınlar hem de emziren kadınlar bile kullanabiliyor. Liquid Keratin’in Saç Botoksu setleriyle istediğini keratin botox bakımını gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

 

İlgili Ürünler

%23YENİ

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti 1

626.00 TL 813.80 TL
%23YENİ

Saç Botoksu Full Keratin Yükleme Seti 2

720.00 TL 936.00 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır