Keratin Saç Spreyi

Keratin Saç Spreyi

Son zamanlarda keratin bakımının faydaları herkes tarafından konuşuluyor. Biz de size bugün keratin saç spreyinden bahsedeceğiz.

 

 

 

Keratin Saç Spreyi

 

 

 

Yine de bilmeyenler için önce şunu söylemliyiz ki keratin saç ve tırnaklarımızda bulunan güçlü bir protein. Böylece saçların uzamasını, dayanıklı olmasını tam da bu madde sağlıyor. Fakat saçtaki keratin proteini zarar gördüğünde yada eksildiğinde saç yıpranmaya, dökülmeye, kopmaya ve matlaşmaya başlıyor. En sonunda da tiftik bir görünümü oluyor. Isıl işlemler, boya, güneş, deniz tuzu ve hatta kafamızdaki düşünceler bile saçlarımızın bu hale gelmesine neden oluyor.

 

 

 

Keratin Saç Spreyi1

 

 

 

Keratinin çok güçlü bir madde olduğunu söylemiştik. Keratin dayanıklı olduğu kadar da onarımı zor bir madde. Dışarıdan bitkisel yağlarla yapacak olduğunuz bakımlar maalesef ki bu konuda bir çözüm olamıyor. Çünkü içeriklerinde keratin maddesi yok. Ayrıca yapacak olduğunuz bakımda bir o kadar maliyetli ve uzun bir süreç gerektiriyor. Üstelik bu sürecin sonunda da istediğimiz etkiyi kesin elde edemiyoruz. Bunun sonucunda da hüsrana uğrayabiliyoruz.

 

 

 

Keratin Saç Spreyi

 

 

 

Saçtaki keratin için tek çözüm doğal ve saf keratin yüklemesi. Keratin yüklemesi konusunda da en pratik ve kolay çözüm keratin saç spreyi. Keratin saç spreyi kolay uygulanabilir ve hemen etki gösterir. Bu yüzden eğer zamanımız kısıtlıysa yada bakım için üşeniyorsak birebir diyebiliriz.

 

 

 

Liquid Keratin Saf Keratin Serum Sprey

Ürünü incelemek için görsele tıklayınız.

 

 

Liquid Keratin’in keratin saç spreyi olan Saf Keratin Serum Spreyi alanında en iyilerinden biri. Çünkü bu keratin saç spreyinin  içeriğindeki saf keratin saçlara hemen tutunuyor. Böylece yıpranmaları ve kırılmaları hemen onarıyor. Saçlarınız sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşuyor.

 

Ayrıca Liquid Keratin’in  keratin saç spreyi, saçların hızla uzamasına %70 oranında katkı sağlıyor. Saçınızın kolay taranmasına yardımcı oluyor. İçinde hiçbir katkı maddesi de bulundurmayan keratin saç spreyi, hamile ve emziren kadınlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır