Kuru ve Mat Saçlar İçin Maske

Kuru ve Mat Saçlar İçin Maske

Herkes saçlarının dolgu, parlak ve ışıl ışıl görünmesini ister. Çünkü saçlarımızı bizi, karakterimizi ve zevklerimizi yansıtır. Fakat saçlarımızın güzel görünmesini isterken aynı zamanda onları yıpratırız. Sürekli saçları boyamak, oryalle açmak, düzleştirme, maşa ve pres gibi işlemler saçlarınızı geçici olarak güzel gösterse de en sonunda saçlarınızı kurutur.

 

 

 

kuruvematsaclaricinmaske

 

 

 

Saç boyalarının içeriğindeki kimyasal maddeler  saçlarımızı kurutur ve saçlarımızın içindeki saf keratin proteinine zarar verir. Isıl işlemlerde saç boyaları gibi yüksek sıcaklıklarla saçınız yakarak nemi kaybetmesine sebep olur. Nemini kaybeden saç kuruyup matlaşacağı gibi aynı zamanda kırılmalara, kopmalara daha meyilli bir hale gelir. Bu da saçınızı yıpranmış ve sert bir görünümle baş başa bırakır.

 

 

 

kuruvematsaclaricinmaske1

 

 

Kuru ve mat saçlar için aslında bir çok bakım yolu var. Ama bunun için en uygun ve hızlı çözümü maske. Kuru ve mat saçlar için maskeleri saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Ancak bu noktda dikkat edilmesi gereken bir çok konu var.

 

 

 

kuruvematsaclaricinmaske2

 

 

Piyasadaki çoğu ürünün içeriğinde kimyasal var. Bu kimyasallar saça neredeyse bir boya kadar zarar veriyor. Bu nedenle kesinlikle bitkisel bir ürün kullanmalısınız. Kullanacağınız kuru ve mat saçlar için olan maskede mutlaka keratin bulunmalı. Saçınızın kaybettiği keratini bu maske ile yükleyebilirsiniz.

 

 

 

kuruvematsaclaricinmaske3

 

 

Liquid Keratin kuru ve mat saçlar için maske konusunda piyasadaki en iyi ürün diyebiliriz.Tamamen doğal içeriğe sahip ve bu konuda patentli. Ayrıca içeriğinde saf keratin var. Sıvı olarak bulunan saf keratinler saçı bir sarmal olarak sarar. Kuru ve mat saçların zarar gören keratin proteinlerini onarır ve saça keratin yükler.

Liquid Keratin | Keratin Maskesi

Ürünü incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

 

 

Liquid Keratin Keratin Maskesi ile kuru ve mat saçlar için maske ile saçlarınızı özlediğiniz görünüme kavuşturuyor.

İlgili Ürünler

%23

Keratin Maskesi (250ML)

159.00 TL 206.70 TL
%23YENİ

Kuru Mat Sert Saç Seti

374.00 TL 486.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır