Kuru ve Mat Saçlar İçin Bakım

Kuru ve Mat Saçlar İçin Bakım

Hemen herkesin vücudunda en çok önem verdiği yerdir saçları. Bu yüzden herkes saçlarının gür, parlak ve bakımlı görünmesini ister. Fakat tabii bu her zaman o kadar mümkün olmuyor. Saçlarımız güzel görünsün istiyoruz. Bunun için ya boyalara, açıcılara başvuruyoruz yada maşa, düzleştirici, fön gibi işlemleri uyguluyoruz. Saçlarımız bu tür işlemlerden sonra çok fazla kırılıyor, yıpranıyor ve en önemlisi de kuruyor. Kuruyan saçlar mat ve sert bir hal alıyor.

Kuru ve mat saçlar saçtaki keratin proteinin yıpranması ve nemini kaybetmesiyle oluşuyor. Fakat endişelenmeyin. Kuru ve mat saçlar için bakım yapabilir, saçlarınızı daha parlak ve gür bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

 

 

 

Kuru ve Mat Saçlar İçin Bakım

 

 

Peki Kuru ve Mat Saçlar İçin Bakım Nasıl Olmalı?

 

Kuru ve mat saçların bakımında normal bir saçtan daha fazla dikkatli olunmalı. Kuru ve mat saçlarınıza kaybettiği keratin proteinini ve nemi geri kazandırmalısınız. Bitkisel yağlar bu konuda yetersiz kalabiliyor. Çünkü bitkisel ürünlerde keratin proteini yok ve nem yüklemek için de çok uzun bir süreç gerektiriyor. Sürecin sonunda da istediğiniz sonuca ulaşamayabiliyorsunuz.

 

 

 

kuruvematsaclarbakim1

 

 

 

Kuru ve Mat Saçlar İçin Bakım Ürünleri

 

Kuru ve mat saçlar için bakım dikkat gerektiriyor. Öncelikle uzunca bir süre saçlarınızı boyamayın ve ısıl işlemlere maruz bırakmayın. Saçınız bu işlemlerden dolayı yorgunsa biraz dinlenmeye bırakın.

 

 

 

kuruvematsaclaricinbakim2

 

 

 

Saçınıza keratin yüklemesi yapın. Isıl işlemler ve boyadan dolayı zarar gören saçınızdaki keratin proteinini sıvı ve saf keratin sararak tedavi eder. Ayrıca kuru ve mat saçlar için bakım yaparken kullandığınız ürünlerde kimyasal hiçbir içerik olmamalı. Çünkü formaldehit, SLS, paraben ve sülfat gibi ürünler saçınıza zarar verir.

 

 

 

kuruvematsaclaricinbakim4

 

 

Liquid Keratin kuru ve mat saçlar için bakım konusunda gerçekten tedavi edici özellikte. İçeriğinde hiçbir kimyasal madde yok ve piyasadaki ürünlerin aksine saf keratin içeriyor. Ayrıca Liquid Keratin’in tüm ürünleri patentli. Böylece hamile ve emziren kadınlar rahatlıkla kullanabiliyor

Kuru Mat Sert Saç Seti

Ürünü incelemek için görsele tıklayınız.

 

 

 

Liquid Keratin Kuru ve Mat Saçlar İçin Bakım Seti, şampuan ve bakım kremi ile saçları nemlendirirken keratin maskesi ile saçlarınıza bakım yaparken aynı zamanda saçınızın kaybettiği keratini de geri kazandırıyor.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır