Röfleli Saç Bakımı

Röfleli Saç Bakımı

 

Hepimiz saçlarımızda değişiklik yapmayı isteriz. Saçlarda yapılan değişikliğin kişiyi farklı gösterdiği bir gerçek. Fakat saçlarımızda yaptığımız tüm değişiklikler saçları çok yıpratır. Röfle de bu şekilde saçları yıpratır. Boyaların içindeki kimyasal maddeler saçlarınızdaki nemi alır. Geriye kupkuru ve kabaran saçlarınız kalır. Kuaförlerde röfle yaptırdığınız zaman da aynı sonucu alırsınız. Çünkü kuaförler röfle yapmadan önce saçlarınıza bakım yapmaz. Ve saçınız boyadan önceki kendi nemini boyadaki kimyasal içeriklerden dolayı kaybeder. Bu nedenle saçlarınıza röfleden sonra bakım yapmanız gerekir.

 

 

 

roflelisacbakimi

 

 

 

Röfleli Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır?

 

Röfleli saç bakımı birkaç aşamadan oluşmaktadır. Dediğimiz gibi kuaförlerden röfleden önce bakım yapmazlar. Bu yüzden siz röfleden önce evinizde bakım yapmalısınız. Röfleden önce evde yapacağınız keratin bakımı, saçlarınızı boyanın içeriğindeki kimyasal maddelerden korur. Böylece saçlarınız boyadan sonra kurumaz. Kendi nemin boyadan sonra da korur. İlk aşama bu şekilde oluşur.

 

 

 

roflelisacbakimi

 

 

Röfleli saç bakımının ikinci aşaması ise saçlar boyandıktan sonra olmalıdır. Yeni yaptırdığınız röfleli saçlarınıza bir iki gün sonra keratin bakımı yapmalısınız. Boyadan dolayı yıpranan saçınızın kaybettiği ve zarar gördüğü keratin proteinlerini dışarıdan destekle yani keratin yükleyerek geri kazandırabilirsiniz.

 

 

 

roflelisacbakimi

 

 

Röfleli saç bakımının üçüncü aşaması ise tabii ki boyadan sonraki zamanları kapsıyor. Çünkü saçlarınız zaten fön, düzleştirme, maşa gibi işlemlerden dolayı zarar görüyor. Havadaki nem, rüzgar ve güneş de buna eklenince saçlarınıza ne kadar bakarsanız bakın illa ki kırılmalar, kopmalar ve dökülmeler olacaktır. Hem saçınızda boyanın uzun süre kalması için hem de saçlarınızın daha fazla yıpranmaması için saçlarınıza düzenli olarak keratin bakımı yapmalısınız. Fakat burada size şöyle bir uyarımız var ki alacak olduğunuz keratin bakım ürünlerine çok dikkat etmelisiniz. Piyasadaki ürünlerin çoğunda ya keratin miktarı çok az yada içeriğinde kimyasal maddeler çok. Yani keratin bakım ürünü diye aldığınız bir ürünün saçınıza zarar vermesi de olası bir durum.

 

 

 

roflelisacbakimi

 

 

Liquid Keratin doğal içeriği ve saf keratin ile birleştiği ürünlerinde saçınıza dipten uca bakım yapar. Üstelik Liquid Keratin, Uluslararası ve Türk Patent Birliği’nden onaylı. İçeriğindeki bitkisel özleriyle hamile ve emziren kadınlar da rahatlıkla kullanabiliyor. Hemen her saç için düzenlenmiş bir çok seti var.

 

 

 

liquidkeratin

Röfleli Saç Bakım Seti Full

Ürünü incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

 

 

Liquid Keratin Röfleli Saç Bakım Seti, röfleli ve boyalı saçların kaybettiği keratini saça geri kazandırır. İçeriğindeki şampuan, saç kremi, maske ve saf keratin serumlarla bu set, röfleli saç bakımında ideal.

 

Konuyla ilgili diğer makalemiz, Röfleli Saç Bakımı inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır