Röfleli Saç

Röfleli Saç

 

Kadınların en çok kullandığı ve memnun olduğu saç röfleli saç diyebiliriz. Çünkü çoğu kadın saçında ışıltı olmasını, farklı durmasını sever.  Üstelik röfle uzun, kısa, kıvırcık, düz, dalgalı farketmeden her saçta gerçekten çok şık duruyor. Hem yazın hem kışın röfleli saç kişiye farklı bir hava katıyor.

 

 

 

roflelisac

 

 

Fakat yine de röflenin saçları çok yıprattığı ortada. Dipteki saçın açık ve koyu tonlarının boyanması ile elde edilen röfleli saç, eğer bakım yapılmazsa ışıltılı görüntüsünü kurumuş ve yıpranmış bir saça bırakıyor. Çünkü boyanın saçları kurutma etkisi var. Boya saçtaki tüm nemi alıyor diyebiliriz. Saçlar matlaşır ve nemini kaybeder. Kuruyan saç da kabarmaya başlıyor. Kabaran saç da tiftik ve telsi bir görünüme neden oluyor. Elbette kadın erkek farketmez kimse bu kabaran görünümü istemez. Buna ek olarak Röfleli saçlara bakım yapılmadığı zaman saç yapısı buna dayanamaz ve kısa sürede yıpranırlar. Saçlar güçsüzleşerek kırılmalar ve kopmalar  meydana gelir. Özellikle platin renklere, yani koyudan çok açık renklere geçişlerde saçlar oryalden fena halde yıpranabilirler.

 

 

 

roflelisac

 

 

 

Röfleli Saçlar İçin Ne Yapmak Gerekir?

 

Tabii her saça röfle yapılınca böyle olacak diyemeyiz. Fakat röflenin de saçları kuruttuğu aşikar. Bu yüzden röfleden önce saçınıza bakım yapabilirsiniz. Böylece saçınızdaki asıl nemi koruyabilirsiniz. Çünkü saçınız boyadan dolayı çok nem kaybedecektir. Bu şekilde bunu en azından biraz önleyebilirsiniz.

 

 

 

roflelisac

 

 

Boyadan sonra saçınıza keratin bakımı yapabilirsiniz. Röfleli saçlarda bulunan keratin proteini boya ve içindeki kimyasallardan dolayı zarar görmüş ve yıpranmış olacaktır. Bu yüzden saçınıza yapacak olduğunuz keratin bakımı ile saçınız hem telsi, tiftik görünmeyecektir hem de daha güçlü ve parlak duracak, böylece röflenizi daha hoş gösterecektir. Saf keratin içerikli ürünler kullandığınızda keratinler saçlarınızı bir sarmal gibi saracak ve saçınıza yapışacaktır. Saçınız bu şekilde darbelere, kırılmalara, kopmalara karşı daha güçlü olacaktır.

 

 

 

liquidkeratin

Röfleli Saç Bakım Seti Full

Ürünü incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

 

 

Liquid Keratin Röfleli Saç Bakım Seti içeriğindeki saf keratinle röfleli saçlara evde bakım olanağı sunar. Liquid Keratin ile evde keratin bakımı yaparak saçınızı daha fazla kimyasaldan uzak tutarak daha fazla zarar almasını  önleyebilirsiniz. Organik içeriği ve uluslararası patentlere sahip olması ile size istediğiniz güveni veriyor.

 

Konuyla ilgili diğer makalemiz, Röfleli Saç Bakımı inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır