Kabaran Ve Zor Taranan Saçlar İçin Evde Bakım

Kabaran Ve Zor Taranan Saçla İçin Evde Bakım

 

Bir çok yerde kabaran saçlarınızı kontrol almanız için öneriler yazar. Örneğin; toplamak, örmek yada kestirmek. Fakat saçların kabarmasının bir tek açıklaması var. O da kabaran saçlarınızdaki nem oranının çok az olması. Yani aslında saçlarınız nemsizlikten kabarıyor. Bir de bunu havalar, yağış ve yanlış kesilmiş saçlar da eklenince saçlarınızın kabarmasını kontrol edemez hale geliyorsunuz. Sürekli elektriklenen ve kabaran saçlarınız için şekillendirmeye çalışmak geçici bir çözüm. Kabaran ve elektriklenen saçlarınızın için kalıcı çözüm onları nemlendirmek. Peki bunu naıl yapacağız?

 

Kullandığınız çoğu şampuan içeriğindeki kimyasallarla saçınızın hem yapısını bozar, hem saçınıza zarar verir hem de açınızı kurutur. Bu nedenle doğal içerikli bir şampuan almalı ve buna uygun bir saç kremi ile kabaran saçınızın kaybettiği ve ihtiyacı olan nem açığını kapatmalısınız. 

 

Kabaran ve Zor Taranan Saç Bakım Seti :

 

 

 

Kabaran ve Zor Taranan Saç Bakım Seti

Ürünü incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

 

 

Özellikle ince telli saçlar tel tel kabarıp daha düzensiz bir görünüm ile siz değerli kullanıcılarımızı aynada hayal kırıklığına uğratmaktadırlar. Kalın telli karışık ve zor taranan saçlar ise şekil vermesi oldukça güç karışık bir görünüm yüzünden sizleri yormaktadır.

 

Liquid Keratin ailesi olarak kabaran saçlar için sizlerin hizmetinize sunduğumuz bu Kabaran ve Zor Taranan Saç Bakım setimiz ile, saçlarınızı ağırlaştırmadan, keratin proteini ile her bir saç telini besleyerek daha güçlü, sağlıklı ve kolay şekil alan saçlara kavuşacaksınız.

 

 

Set İçinde Neler Var ?

 

  1. Liquid Keratin Organik Keratin Şampuan 350 ml
  2. Liquid Keratin Maske 250 ml
  3. Liquid Keratin Krem 250 ml
  4. Liquid keratin Yağı 50 ml

 

KULLANIMI :

 

Liquid Keratin Şampuanla  ve ılık suyla  kabaran saçlarınızı iki defa yıkayın, fazla suyunu alın hafif nemli saçınıza dipler hariç Keratin Maskesini uygulayın.  10 bekledikten sonra ılık suyla saçınızı durulayın. Saçınızdaki fazla suyu tekrar alın. Hafif nemli saçınıza bu defa saçta kalan keratin bakım kremini dipler hariç saçınıza uygulayın. Durulama yapmadan isteğe göre saçınıza şekil vererek işlemi sonlandırın.

 

Keratin Yağını ise 10 günde bir defa kullanın. Önce saçınızı şampuanladıktan ve fazla suyunu aldıktan sonra hafif nemli saçınıza dipler hariç her yerine sürün, en az 2 saat yada sabaha kadar bekletin. Sonra saçınızı sadece ılık su ile bolca durulayın ve işlemi sonlandırın.

 

Şampuan  ve kremi her gün,  maskenizi haftada bir veya iki defa, keratin yağını ise 10 günde bir kullanabilirsiniz.

 

Kabaran ve Zor Taranan Saç Bakım Seti Ürün içerik ve kullanımları hakkında daha detaylı bilgi almak için ürünlerin kendi sayfalarına bakabilirsiniz.

İlgili Ürünler

%23YENİ

Kabaran ve Zor Taranan Saç Bakım Seti

507.00 TL 659.10 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır