Yıpranmış Saçlar İçin Saç Bakım Yağı

YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN SAÇ BAKIM YAĞI

 

Saçlara uygulanan oryal, ombre, boya, düzleştirme, fön gibi işlemler sonucunda saçlarımız yıpranır. Yıpranan saçlarımız için evde yapılan yumurta, mayonez maskeleri veya jojoba yağı, argan yağı gibi yağlarlar saçlarımıza bakım yaparız. Fakat bu tür bakımlar sadece saçlarımıza geçici bir estetik katmaktan bir adım öteye gitmez, hasarlı saçlarımızı onarmaz.

 

 

 

 

Yıpranmış saçlar için saç bakım yağlarla saçlarımıza bakım yapmak herzaman iyi sonuç vermeyebilir. Çünkü saçınızın yıpranma boyutu yıpranma nedeni gibi konular bu hususta çok önemlidir.

 

 

 

 

Saçlarda keratin proteini azalması ile saçlar yıpranmaya başlar bu nedenle saçlarınıza keratin yüklemesi yaparak saçlarınızdaki hasarı onarabilirsiniz. Aksi halde yıpranmış saçlarınız için saç bakım yağları hiçbir işe yaramayacaktır. Yıpranmış saçlar için piyasada çok sayıda keratin ürünü bulunmaktadır. Bu nedenle doğru keratin ürünü bulmak ve kullanmak en az saçlarınız kadar çok önemlidir.

 

 

 

 

Yıpranan saçlarınız için keratin ürünü tercih ederken, ürünlerin gerekli laboratuvar incelemesinin yapılmış ve gerekli sertifikaların olmasına özen gösteriniz. Ayrıca ürünlerin patentli olmasına özen gösteriniz. Aksi halde yıpranmış saçlarınız daha da yıpranarak saçlarınızı kaybedebilirsiniz.

 

 

 

 

Yıpranmış saçlar için bizler Liquid Keratin ürünlerini önermekteyiz. Hem uluslararası hem Türk patenti sahibi olması ile müşterilerine güvence sunmaktadır. Yıpranmış saçlar için özel üretilmiş saç bakım yağı ile saçlarınıza bakım yapabilirsiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır