Yıpranan Saçlara Evde Bakım | Liquid Keratin

Yıpranan Saçlara Evde Bakım

 

Saçlarımızın istediğimiz şekilde olması için bir çok işlemden geçiririz. Boya, röfle, oryal, maşa, pres, fön derken tüm bu işlemlerin sonunda saçlarımız yıpranır ve tiftik, telsi bir görünüme sahip oluyor.

 

 

 

 

 

Önceden istediğimiz görünüme ulaşması için binbir işlemden geçirdiğimiz saçlarımızı şimdi eski bakımlı haline döndürmeye çalışıyoruz. Bunun için de kuaföre gidiyoruz. Fakat kuaförlerde yapılan bakımlar hem çok maliyetli hem de etkili olmuyor. Birkaç yıkama sonucunda saçlarımız yine yıpranmış görünümüne geri dönüyor. Çok para vererek yaptırdığımız bakım çöpe gidiyor. Burada bize tek bir çözüm kalıyor ki bu da yıpranan saçlara evde bakım yapmak. Yıpranan saçlara evde bakım olarak sunulabilecek tek bir şey vardır; keratin proteini. Bilindiği üzere keratin saçımızın yaklaşık 4/3’ünü oluşturmaktadır. Saç yapısındaki bu keratin proteini azaldığı anda saçlar yıpranmaya başlar. Burada da karşımıza doğal keratin ürünleri sorunu çıkıyor. Çünkü doğal saç bakım ürünleri adı altında aslında bir çok kimyasal alıyoruz. Evet, saç kremleri, maskeleri veya serumlarını da kimyasal madde sınıfına alıyoruz. Tüm bu ürünlerde kimyasal içermektedir.  Bunların hepsi başlı başına birer kimyasaldır ve saç bakım ürünlerinin içeriğinde yer alır. Bu yüzden yıpranan saçlara evde bakım yaparken bile bu maddelere dikkat etmek gerekir. Aldığınız saç bakım ürünlerinin içeriğine baktığınız zaman içindekiler bölümünde; paraben, sentetik, silikon, sülfat, tuz, formaldehit ve benzeri maddelerin yer aldığını göreceksiniz.

 

 

 

 

 

Bu konuda ise piyasanın en iyi ürünleri Liquid Keratin Yıpranmış Saç Bakımı – Onarıcı Keratin Seti içerisinde yer almaktadır.

 

 

    Liquid Keratin | Yıpranan Saçlara Keratin Bakım - Onarıcı Full Set

Ürünü incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

 

 

Liquid Keratin yıpranan saçlara evde bakım için saç bakım uzmanları ile birlikte çalışmaktadır. Organik Sertifikalı bu ürünler, evde yıpranan saçlara bakım olarak keratin serumu ve keratin maskesi olarak 2’ye ayrılır. Bu iki ürün onarıcı keratin seti olarak kullanılmaktadır. Yıpranan saçlara evde bakım yapmakla kalmayan bu set, saçları besleyerek nemlendirir ve saçların güçlü, parlak, hacimli, ipeksi ve yumuşacık olmasını sağlar. Türk ve Uluslararası patent onaylıdır. Bu setin içerisinde yer alan keratin serumu ve keratin maskesi saçlarınıza uygulandığı anda saçınızdaki keratin oranını dengeler, saçın keratin kaybından kaynaklanan boşlukları doldurur. Tıpkı bir sarmal gibi saçı sararak dış etmenlere karşı koruma altına alır.

 

Yıpranan saçlara evde bakım için olan bu set saçlarınız için en doğru ve en sağlıklı tercih olacaktır. Liquid Keratin Saç Bakım Ürünlerin hiçbir yan etkisi olmaz çünkü tamamen doğal ve organiktir. Kadın, erkek, çocuk ve hamile kadınlar gönül rahatlığıyla kullanabilir.

İlgili Ürünler

%23YENİ

Saç Botoksu Full Keratin Yükleme Seti 2

720.00 TL 936.00 TL
%23

Saf Keratin Serum (20ML)

99.00 TL 128.70 TL
%23YENİ

Yanan Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Seti

562.00 TL 729.30 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

144.00 TL 187.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır