Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan

YIPRANAN SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN

 

Bu yazımızda kuru, mat, sert ve yıpranan saçlar için şampuan önerisi ve kullanımı üzerine bilgiler vereceğiz.

 

Saçlar pek çok etmenden dolayı yıpranır ve bu etmenlere kullanılan şampuanlarda dahildir. Piyasada satılan ürünlerin çoğu paraben, sülfat, tuz, formaldehit ve benzeri kimyasallar içermektedir. Bu yüzden saçınıza gelen dış etmenlerin zararı yetmezmiş gibi saçınız ona zarar veren kirden tozdan temizlenirken dahi yıpranmaya devam eder. Bu yüzden yıpranmış saçlar için şampuan alırken alacağınız ürünü özenle seçmelisiniz. Hem böylece saçlarınızdan vazgeçip kestirmek zorunda kalmadan yıpranan saçlar için şampuan ile saçınızı onarabilirsiniz. Ancak sadece keratin özlü yıpranan saçlar için şampuan kullanmanız, sizi saçınızı kestirmekten kurtarabilir.

 

 

 

 

,

 

 

 

Yıpranmış saçlar için şampuan kullanmak önemlidir fakat bu şampuanları kullanmadan önce yüksek ısıl işlemlerden ve saç renklendiricilerinden vazgeçmelisiniz. Bu işlemleri uygulamaya devam ederseniz yıpranan saçlar için şampuanın, saçınıza etkisi olmayacaktır. Çünkü yıpranmış saçlar için şampuan, sürekli saçınızı onarmaya çalışırken bu işlemler şampuana engel olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Bu yüzden önce zararlı alışkanlıklardan tamamen vazgeçip sonra yıpranan saçlar için şampuan kullanmalısınız. Kullanacağınız şampuanın ise tamamen etki edebilmesi için %100 doğal, saf ve katkısız keratin özlerinden hazırlanmış olması gerekmektedir. Bu konuda yapabileceğiniz en doğru seçim Liquid Keratin Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan  olacaktır. Liquid Keratin Yıpranan Saçlar İçin Şampuan, saçlarınızın nem dengesini koruyarak saçlarınız onarır, yapılandırır ve güçlendirir.

 

 

 

 

 

 

 

Liquid Keratin Yıpranan Saçlar İçin Şampuan Kullanımı:

 

Saçınızı duşta iki defa Liquid Keratin Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan ile yıkayın. İlk yıkamada şampuanınızı ıslak saça elinizle masaj yaparak uygulayın ve bir  dakika bekleyin. İkinci yıkamada ise iki dakika kadar bekletin ve ılık suyla saçınızı durulayın. Saçınızdaki fazla suyu elinizle masaj yaparak akıttıktan sonra havlu yardımıyla kurutun. Yıpranmış saçlar için şampuanı kullandıktan sonra saçlarınız çok sert ise Liquid Keratin Saç Kremi ile saçlarınızı yumuşatabilirsiniz.  

 

 

yıpranmış saç

 

 

Yıpranan saçlar için şampuanı 3 günde bir kullanmanızı öneririz. Düzenli kullanım yıpranmış saçlar için şampuanın saçınıza daha güçlü etki etmesini sağlayacaktır. Düzenli kullanım sonucunda saçlarınız adım adım toparlanacak, onarılacak ve güçlenecektir.

Konuyla ilgili diğer ''Yıpranmış Saçlar İçin Maske''  makalemizi okuyabilirsiniz.

 

İlgili Ürünler

%23YENİ

Saç Botoksu Full Keratin Yükleme Seti 2

720.00 TL 936.00 TL
%23

Saf Keratin Serum (20ML)

99.00 TL 128.70 TL
%23YENİ

Yanan Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Seti

562.00 TL 729.30 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti (6x20ML)

399.00 TL 518.70 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır