YIPRANAN SAÇLARA ÇÖZÜM

YIPRANAN SAÇLARA ÇÖZÜM

 

Saçımızı istediğimiz görüntüye kavuşturana kadar pek çok işlemden geçiririz. Kabarmaması için kozmetik saç kremlerinden tutun, istediğimiz saç rengine kadar tüm kimyasal maddeleri saçımıza uygularız. Evet, saç kremleri, maskeleri veya serumlarını da kimyasal madde sınıfına alıyoruz çünkü tüm bu ürünlerde kimyasal içermektedir. Hatta bazen yıpranan saçlara çözüm olarak aldığınız ürünler dahi kimyasal madde içermektedir. Aldığınız saç bakım ürünlerinin içeriğine baktığınız zaman içindekiler bölümünde; paraben, sentetik, silikon, sülfat, tuz, formaldehit ve benzeri maddelerin yer aldığını göreceksiniz. Tüm bu maddeler başlı başına birer kimyasaldır ve saç bakım ürünlerinin içeriğinde yer alır. Bu yüzden yıpranan saçlara çözüm ararken bile bu maddelere dikkat etmek gerekir.

 

 

 

 

 

Yıpranan saçlara çözüm olarak sunulabilecek tek bir şey vardır; keratin proteini. Bilindiği üzere keratin saçımızın yaklaşık 4/3’ünü oluşturmaktadır. Saç yapısındaki bu keratin proteini azaldığı anda saçlar yıpranmaya başlar. Bu yüzden yıpranan saçlara çözüm keratin bakımıdır. Fakat yukarıda bahsedilen bu maddelerin bulunmadığı, %100 doğal, saf ve katkısız keratinden üretilmiş ürünler yıpranan saçlara çözüm olabilmektedir. Bu konuda ise piyasanın en iyi ürünleri Liquid Keratin Yıpranmış Saç Bakımı – Onarıcı Keratin Seti içerisinde yer almaktadır.

 

 

 

Liquid Keratin Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarım Seti

Ürünü incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

 

 

 

Liquid Keratin Yıpranan Saçlara Çözüm sunabilmek için saç bakım uzmanları ile birlikte çalışmaktadır. Organik Sertifikalı bu ürünler yıpranan saçlara çözüm olarak keratin serumu ve keratin maskesi olarak 2’ye ayrılır. Bu iki ürün onarıcı keratin seti olarak kullanılmaktadır. Yıpranan saçlara çözüm sunmakla kalmayan bu set, saçları besleyerek nemlendirir ve saçların güçlü, parlak, hacimli, ipeksi ve yumuşacık olmasını sağlar. Türk ve Uluslararası patent onaylıdır. Bu setin içerisinde yer alan keratin serumu ve keratin maskesi saçlarınıza uygulandığı anda saçınızdaki keratin oranını dengeler, saçın keratin kaybından kaynaklanan boşlukları doldurur. Tıpkı bir sarmal gibi saçı sararak dış etmenlere karşı koruma altına alır.

 

Yıpranan saçlara çözüm niteliğinde olan bu set saçlarınız için en doğru ve en sağlıklı tercih olacaktır. Liquid Keratin Saç Bakım Ürünlerin hiçbir yan etkisi olmaz çünkü tamamen doğal ve organiktir. Kadın, erkek, çocuk ve hamile kadınlar gönül rahatlığıyla kullanabilir.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır