Yanmış Saçlar İçin Şampuan

YANMIŞ SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN

 

En zor ve en çetin saç problemi yanmış saçtır. Saç yanması gerçekleşene kadar saçların yıpranma, kırılma ve kopma aşamasından geçmesi gerekmektedir. Bu aşamalarda saçlara zararlı işlemlere devam ederseniz en son aşamada saç yanması ile karşı karşıya kalırsınız. Saç yanmasından sonra ise saçınızı kısacık kestirme seçeneği önünüze çıkar fakat artık bunu geride bırakacak yeni nesil evde keratin bakımı  denen bir yöntem var.  Yanmış saçlarınız için sadece evde keratin özlü şampuan kullanarak saçınızı kestirmekten kurtulabilirsiniz. Yanmış saçlar için şampuan saçı onararak eski haline döndürebilir.

 

 

 

 

 

Yanmış saçlar için şampuan kullanmak gerekir fakat önce zararlı işlemlerden vazgeçmelisiniz. Bu zararlı işlemler saça uygulanan yüksek ısıl işlemler ve kimyasal maddelerdir. Bu işlemlere devam ettiğiniz sürece yanmış saçlar için şampuan kullanmanız saçınızda fayda göstermeyecektir. Bunun sebebi yanmış saçlar için şampuan sürekli saçınızı tedavi etmeye çalışırken bu işlemlerin tedaviyi engellemesidir. Bu işlemlerden tamamen vazgeçtikten sonra geriye yanmış saçlar için şampuan alırken doğru tercihi yapmak kalır.

 

 

 

 

 

En doğru tercih yanmış saçlar için şampuan satın alırken içeriğinin keratin özlü olmasına dikkat etmektir. Çünkü saç yanması, saç yapısındaki keratinin yok olması demektir. Bu bakımdan yanmış saçlar için şampuan alırken içeriğinde keratin olmayan hiçbir ürünün gerçekçi olmadığı konusunda bilinçli olmak gerekir. Alacağınız yanmış saçlar için şampuanın içeriğini iyi incelemelisiniz. İçeriğinde yer alan keratin proteinin %100 doğal, saf ve katıksız olduğundan emin olduktan sonra şampuanı satın alarak saçınıza uygulamanız sizi istediğiniz sonuca götürecektir.

 

 

 

 

 

Kolaylık olması açından en çok tercih edilen marka olan Liquid Keratin – Yanan Saç Bakım Setini   incelemenizi tavsiye ederiz. Liquid Keratinin belgeler bölümüne baktığınız zaman; organik sertifikalı olduğunu, Türk ve Uluslararası patentli olduğunu ve tüm laboratuar testlerinden geçmiş olduğunu göreceksinizdir. Yanmış saçlar için şampuan ararken bu belgeler güven açısından oldukça önemlidir ve Liquid Keratin  bu konuda müşterilerine karşı tamamen şeffaftır. Bu bakım seti içerisinde yer alan yanmış saçlar için şampuan, saçlarınız kökten uca kadar onararak saçınızı eski görüntüsüne geri döndürecektir. İçerisinde yer alan serum seti, keratin maskesi ve bakım kremi ise saçınızı eskisinden de daha güzel gösterecektir.

 

 

Liquid Keratin - Yanan Saç Keratin Bakım Seti

Ürünü incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

 

 

Yanmış saçlar için şampuan kullanırken ek olarak bu ürünleri de kullanırsanız saçlarınızın parlak, hacimli ve ipeksi bir görünüm kazandığını göreceksiniz. Biz yanmış saçlar için şampuan kullanırken bu ürünleri de yanında kullanmanızı öneririz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır