Yağlı Saçlar İçin Saç Kremi

YAĞLI SAÇLAR İÇİN SAÇ KREMİ

 

Hızlı yağlanan saçlardan yalnızca kadınlar kadar erkekler de çok şikâyet eder hale geldi. Artık bakım ürünler sadece kadınlar için değil erkekler içinde gerekli çünkü saç görüntüsü insanları bakımlı ve temiz gösteren en önemli bölgedir. Saçları sürekli yağlı olan insanlar ise pis bir görüntüde olmaktan korktukları için sürekli saçlarını yıkama ihtiyacı ve arkasından yağlı saçlar için saç kremleri kullanma ihtiyacı hissederler. Bu konuda kesinlikle bitkisel çözümlerle problemi çözmek gereklidir. Çünkü doğal olmayan, içerisine kimyasal maddelerin girdiği yağlı saçlar için saç kremleri hem erkekler de hem kadınlar da saçın bozulmuş yağ dengesini iyice düzensiz hale getirebiliyor.

 

 

 

 

 

Bitkisel macunlar ve bitkisel kremler ile hastalıklı saç yapısı tedavi edilmeli ve saçın nem dengesi koruma altına alınmalıdır. Bu tarz ürünler aktarlarda ve eczanelerde satılmaktadır fakat bunların kullanımı bir hayli zor ve meşakkatlidir. Çünkü piyasada yer alan yağlı saçlar için saç kremlerinin içerisine uzun süreli kullanım bakımından bir sürü kimyasal madde eklenmektedir. Bu maddeler ise ürünün bitkiselliğini bozmaktadır. Bitkisel özleri saçınızı yağlı görüntüsünden kurtarırken içeriğindeki kimyasallar saçı yorar ve yıpratır. Bu tarz ürünleri satın almak yerine saçın kendi yapısına uygun ürünler kullanılmalı ve saçınızı yağlandıran etmenlerden uzak durmak sizin için en uygun yöntem olacaktır.

 

 

 

 

 

Bu yöntemler saçı sık sık yıkamamak, ellerinizi sürekli saçlarınızda gezdirmemek ve kullandığınız saç bakım ürünlerinin tamamen doğal olmasına özen göstermektir. Tamamen doğal saç bakım ürünleri olarak en çok tercih edilen ürünler arasında Liquid Keratin – Yağlanan Saç Bakım Seti vardır. Bu bakım setinin içerisindeki tüm ürünler %100 doğal ve katkısızdır.

 

 

 

Bu saç bakım setinin içerisindeki Yağlı saçlar için saç kremini kullanmadan önce saçınızı organik şampuan yardımı ile yıkamalısınız. Fakat yağlı saçlara sahip olan bireyler sürekli yıkamanın yağlı saç problemini çözdüğünü sanıyor. Siz sakın bu gaflete düşmeyin. Sürekli saçları yıkamak saç derisinin altındaki yağ bezlerinin daha çok yağ salgılamasına sebep olmaktadır. Bu işlemi haftada 2 kere uygulamanız saçlarınız için daha uygundur. Saçlarınızı yıkadıktan sonra saç diplerine gözenek açıcı iksirden bolca sürüp masaj yaparak saç derinize yedirmelisiniz. Bu iksir saç derinizin rahatça nefes almasına yardımcı olacaktır. 15 dk bekledikten sonra saçlarınızı hiç yıkamadan dip bakım yağını da uygulayın ve eğer gece yapıyorsanız sabaha kadar saçlarınızı sarıp sabaha kadar bekleyin. Sabah olunca saçlarınızı yıkayıp Yağlı saçlar için saç kremini kullanın. Liquid Keratin’ in yağlı saçlar için saç kremi tek başına bile etkili olacaktır fakat bu seti kullanırsanız yağlı saçlar için saç kremi 3 kat daha güçlü etki gösterecektir. Üstelik bu şekilde satın almak size daha hesaplıya mal olacaktır.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır