Doğal Keratin Yağı Kullananlar

DOĞAL KERATİN YAĞI VE KULLANANLAR

 

Saç kadınların en önemli aksesuarıdır. Her kadın kendisini güzel ve bakımlı gösteren saçlara sahip olmak ister. Ama bazen kuaför hatalarından bazen de saçı hor kullanmaktan kaynaklı saçımız yıpranmaya ve kırılmaya başlar. Kadınlar bu şikayetlerine çözüm ararken bazı keratin yağlarını kullanırlar. Bu keratin yağları maalesef ki %100’ü doğal olmamakta ve içerisine kimyasal maddeler karıştırılmaktadır. Bu sebeple bu doğal olmayan keratin yağlarının kullanımı saç tellerine hasar verebilir. Bu şikayetlerle karşılaşmamak için doğal keratin yağı kullanmalısınız.

 

 

 

 

 

Doğal keratin yağı, kuru, mat, sert ve zor taranan saçlarınızı nemlendirerek, saçınıza parlaklık, hacim ve güç verir. Zor taranma şikayetinizi tamamen ortadan kaldırır, saçınızı yumuşacık yapar.

Saf, gerçek ve doğal keratin yağını saçınıza sürdüğünüz anda etkisini mucizevi bir etki gösterecek ve doğal keratin yağını kullandığınız andan itibaren adım adım  saç kırıklarınızın onarıldığını, saç dökülmenizin azaldığını ve saçınızın daha hızlı uzamaya başladığını göreceksiniz. Saç yağında kullanılan keratinler gelişmiş nano teknoloji ile çok küçük hale getirildiği için saçınızdaki lifler doğal keratini en derinine kadar emerek saçınızın tamamının onarılmasına izin verecektir. Keratin yüklemesinden sonra saçınız gün geçtikçe toparlanmaya başlayacaktır. Keratin proteinleri sert yapısıyla saç liflerinin arasına girerek saçınız ile birleşecek ve dış etmenlere karşı saçınızı daha güçlü hale getirecektir.

 

 

 

 

 

Doğal keratin yağı kullananlar saçlarında asla ağırlık hissetmezler. Duruladıktan sonra saçınız yapış yapış olmaz tam tersi ipeksi bir hal alır. Güvenilir olmayan birçok yerde keratin yağı satılmaktadır. Bu yağlar günlük kullanıma uygun olmamakla birlikte saçın sağlığını da olumsuz etkilemektedir. Bu yüzden bazı kadınlar doğal keratin yağı kullanırken saça hasar vermektedir bu gibi durumlarla karşı karşıya gelmemek için ürünün gerçekten doğal olduğundan emin olmalısınız. Gerçek ve doğal ürünler patent ve sertifika sahibidir. Organic sertifikasını almamış hiçbir markadan doğal keratin yağı almamalısınız.

 

 

 

 

 

            Doğal keratin yağını kullananlar, yan ürün olarak Keratin Maskesi ve Keratin Kremi kullanarak keratin yüklemesini 3 kat daha güçlü hale getirebilirler. Böylece doğal keratin yağı kullananlar üründen çok daha memnun kalacaklardır.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır