Doğal Keratin Serumu

DOĞAL KERATİN SERUMU VE KULLANANLAR

 

Piyasada doğal keratin bakımı üzerine çok fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünlerin arasında en etkili ürünlerden birisi de doğal keratin serumudur. Doğal keratin serumu, yıpranmış, kurumuş ve dökülmeye başlamış saçlarınızı nemlendirerek onarır, hacim verir ve dökülmeyi yavaşlatır.

 

 

 

 

 

Doğal keratin serumunun kullanma talimatını ve içindekiler bölümünü dikkatlice okuduktan sonra saçlarına uygulamalıdırlar. Günümüzde birçok yerde doğal keratin serumu satılmaktadır fakat bu serumlar günlük kullanıma uygun olmamakla birlikte saçın sağlığını da olumsuz etkilemektedir. Bu yüzden insanlar keratin serumu ile saça bakım yapmak isterken hasar vermektedir. Sizde böyle durumlarla karşılaşmamak için ürünün gerçekten sağlıklı ve doğal olduğundan emin olmalısınız. Gerçek ürünler patent ve sertifika sahibidir. Organic sertifikasını almamış hiçbir markadan keratin serumu kullanmamalısınız.

 

 

 

 

 

Saf, katkısız ve doğal keratin serumunu saçınıza uyguladığınız anda etkisini gösterecektir. Mucizevi etkisi ile doğal keratin serumunun yavaş yavaş saç kırıklarınızı onardığını, saç dökülmenizi azalttığını ve saçınızın daha hızlı uzamaya başladığını göreceksiniz. Üstelik doğal keratin serumu zor taranma problemini ortadan kaldırır, saçınızı yumuşacık yapar.  Saç serumunda bulunan keratin proteinlerinin yapısı çok küçük olduğu için saçınızdaki süngersi lifler, saçın en derinine kadar doğal keratini emerek saçınızın tamamının onarılmasına izin verecektir. Gelişmiş Nano teknoloji ile küçük parçalar haline getirilen keratin proteinleri sert yapısıyla saç liflerinin arasına girerek saç tellerinize kaynar dış etmenlere karşı saçınızı daha güçlü hale getirecektir.

 

 

 

 

 

Doğal keratini serumuna, yan ürün olarak keratin şampuanı, maskesi, veya saf keratin yağını kullanabilirler. Bu şekilde serumun etkisini 3 kat daha güçlü hale getirebilirler. Sizin için Liquid Keratin saçınıza ve maddi durumunuza uygun setler hazırlamıştır. Yıpranmış saçları için serum keratin kullananlara özel onarıcı keratin seti ve acil onarıcı keratin seti olarak iki seçenek vardır. Onarıcı keratin seti biraz daha günlük kullanıma uygun, doğal keratin serum spreyinin yanında, doğal keratin maskesinin de bulunduğu bir settir. Acil onarıcı keratin setinde ise 3 adet saf keratin serumunun yanında bir de keratin maskesi bulunmaktadır. Böylece doğal keratin serumu kullananlar, bu setlerle çok daha hızlı ve güçlü sonuçlar alabilir.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır