Doğal Keratin Ürünleri

DOĞAL KERATİN ÜRÜNLERİ

İnsanlar yıpranmış ve kırık saç problemlerinin tek çözümünün saçlarını kısacık kestirmek olduğunu düşünmektedir. Bu yazımızda kısa saç sevmeyen ama yıpranmış saçlarından kurtulmak isteyenler için üretilmiş doğal keratin ürünleri hakkında bilgi vereceğim.

 

 

 

 

 

Saçları yıpranmış, kırılmış ve kopmaya başlamış insanlar öncelikle saçlarını yıpratan işlemlerden uzak durmalıdır. Kadınlar fön, ombre, röfle, pres, maşa gibi işlemlerden acilen vazgeçmeleri gerekmektedir. Erkekler ise fön, saç şekillendirici spreyler ve jöle gibi içerisinde kimyasal maddeler bulunan ürünlerden uzak durmalıdır. Bunlar saç yapısında bulunan keratin miktarını azaltarak saçın dengesini bozar.

 

 

 

 

 

Doğal keratin ürünleri ise bu bozulmuş saç yapısını onarır, keratin eksikliği çeken saçın keratin ihtiyacını karşılayarak saça can verir. Eskiden keratin bakım ürünlerini sadece güzellik salonlarında yaptırma şansınız vardı ama artık yeni nesil evde doğal keratin bakımı yapabilirsiniz. Liquid Keratin saç bakım ürünleri hem pratik hem de basit kullanımıyla size hem madden hem zamanen avantaj sağlar.

 

 

 

 

 

Liquid Keratin Saç Bakım Ürünleri 

 

Keratin yağı, keratin dip bakım yağı, Keratin maskesi, Keratin saç kremi, Keratin iksir gözenek açıcı, Keratin Nem(Fön) Sütü, Keratin serumu, Keratin serum spreyi, Sülfatsız şampuan, Keratin Şampuanı, Titanium Hair Remover(RMV) olmak üzere çeşitli keratin ürünleri bulunmaktadır. Sizin saçınızda oluşan probleme göre bu ürün çeşitlerinden size en uygunu seçebilir ve problemi çözebilirsiniz. Liquid Keratin, genel saç problemlerini ele alarak bu ürünlerin içerisinde bulunduğu doğal keratin setleri oluşturmuştur. Bu var olan setlerden size en uygunu seçmeniz problemini en hızlı ve en kalıcı şekilde çözer. Bu ürünlerin içinden bir tanesini alıp keratin bakımını kolayca yapabilirsiniz fakat probleminiz için kullanacağınız doğal keratin ürününe destek olacak yan ürünler ile birlikte kullanmanız,  3 kat daha hızlı ve etkili bir şekilde sizi sonuca ulaştırır.

 

 

 

 

 

Liquid Keratin Ürünlerinin  hepsi tamamen doğal, saf ve katıksız ürünlerdir. Doğal keratin ürünlerinin hiçbirinde paraben, silikon, sentetik, formaldehit ve benzeri kimyasallar yoktur. Liquid Keratin Saç Bakım Ürünleri Türk ve Uluslararası patent almış, tüm laboratuar testlerinden geçerek organic sertifikası almaya hak kazanmış ürünlerdir. Doğal keratin ürünleri saçınızda hiçbir yan etki oluşturmaz, bakım yaptıktan sonra saçınızda kalan keratin ürünü yapış yapış hissi vermez, saçınızda ağırlık yapmaz ve kötü kokmaz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır