İNTENSE KERATİN KULLANANLAR

İNTENSE KERATİN KULLANANLAR

 

Size bu yazımızda İntense keratin (yoğun keratin) kullananların nelere dikkat etmesi gerektiği konusunda bilgi vereceğim.

 

 

intense-keratin

 

 

 

Herkesin bildiği üzere saç yapımızın büyük bir çoğunluğunu keratin proteini oluşturmaktadır. Saçımız lifli bir yapıya sahiptir ve bu liflerin içi keratin proteini doludur. Saç yapısı ombre, röfle, fön ve pres ısıl işlemler sonucunda keratin kaybeder ve saç liflerinde boşluklar oluşmaya başlar.

 

 

 

 

 

İntense keratin kullananlar(yoğun keratin) ise saçın ihtiyaç duyduğu keratini saça yükleyerek saçı besleyip canlandırmayı amaçlarlar. Yoğunlaştırılmış keratin formülü sayesinde intense keratin kullananlar kuru, mat ve sert saçlarını onararak hacimli ve parlak saçlara sahip olabilirler. Fakat intense keratin kullananlar, satın aldıkları mağazanın ve kullandıkları ürünün güvenilir olmasına dikkat etmelidir. Eğer aldıkları intense keratin ürünü tamamen organik bir şekilde üretilmemiş ise saçınıza fayda sağlamak yerine zarar verir. Saç tellerinizi kaplayarak saçınızın nefes almasını engeller. Saçınıza geçici bir konfor sağlar ama saçınızı yıkadıktan sonra saçınızdan akar.

 

 

Intense Saf Keratin Serum Seti

Ürünü incelemek için görsele tıklayınız.

 

 

Tamamen doğal İntense keratin kullananlar, keratin yüklemesi yaptıktan sonra saçlarının rahatlamış olduğunu hissedeceklerdir. Saçta kalan intense keratin kullananları rahatsız etmez, koku yapmaz ve saçta ağırlık hissettirmez. Uygulama yapıldığı andan itibaren saçınıza ipeksi bir görüntü vermeye başlayan intense keratin kullananları her zaman mutlu eder.

İlgili Ürünler

 • ÜCRETSİZ KARGO
  Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saf Keratin Serum Seti
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saf Keratin Serum (20 ml)
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saf Keratin Serum Seti (6x20ml)
 • Sepetinizde ürün bulunmamaktadır