keratin

Keratin

Keratin kelimesi son zamanlarda sık sık kulağımıza geliyor bunun tek bir sebebi var oda son zamanlarda saç boyaları ve düzleştirme, şekil verme gibi işlemler saçlarda yıpranmalar meydana getirmektedir. Bu tür sorunların tek çaresi olarak keratin bilinmektedir. ister kadın ister erkek olsun herkes keratin içerikli ürünle kullanmaktadır.

Neden keratin derseniz  çünkü; keratin en güçlü ve en sert yapıya sahip bir protein olmakla beraber içeriğinde barındırdığı yüksek kaliteli aminoasitler sayesinde ve sülfür bağları zenginliği bakımından yıpranmış saçlarda ve saç lifleri kopmuş saçlarda mükemmel bir kullanım gerçekleştirir.  Bu bakımdan keratin içeren ürünler popülerliğini her zaman sürdürmektedir.  Keratin  saç maskeleri, saç bakım kremleri gibi bazı ürünlerde çok düşük oranda katkı maddesi olarak kullanılır fakat bunların içerisinde en güzeli ve katkı maddesi içermeyeni saf keratin serumdur diyebilirim.

Yine bunların içersinde en önemlisi katkısız doğal saf keratin olması özellikle patent belgesi bulunması çok önemli patent belgesi olmayan ya da sahte patent belgesi olan firmalara asla itimat edilmemeli bu konuda çok dikkat etmek gerekir.

İlgili Ürünler

%23

Saf Keratin Serum (20ML)

99.00 TL 128.70 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

144.00 TL 187.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır