Keratin Bakımı Ne Kadar Sürede Yapılmalı

Keratin Bakımı Ne Kadar Sürede Yapılmalı

 

 

Bu yazımızda sizlere keratin bakımı ne kadar sürede yapılması gerektiği hakkında bilgiler vermeye çalışacağız öncelikle Türkiye’de keratin bakım denilince akla ilk olarak  düzleştirme işlemleri gelmektedir fakat bu tür işlemler saçın yapısını hasara uğratarak saçı yıpratmaktadır. Brezilya fönü olarak ta bilinen bu yöntem saçların düz, parlak, yumuşak, canlı görünmesini sağlar fakat bu etki geçicidir. Ve etkisi geçtiğinde saçlarınızın yıprandığını görürsünüz.  Sentetik ve silikon içerikli krem ve maske ile yapılan keratin bakım ise düzleştime etkisi olmadığı yani içerisinde formaldehit gibi kimyasalların olmadığı için saça zarar vermediği düşünülmektedir. Oysaki bu uygula saçı onarmaz.

 

 

 

 

 

 

Gerçek keratin bakım saçlarda oluşan yıpranmaları, hasarları onararak saçların yeniden yapılanmasını sağlar. gerçek bir keratin bakım saf, doğal, katkısız, patentli keratin ürünleri ile yapılmaktadır. Keratin bakımı ne kadar sürede yapılmalı diyorsanız keratin bakımı için önemli olan süre değil sonuçtur.  Keratin bakım hasarlı saçların onarımı gerçekleşinceye kadar yapılmalıdır. Saçlarınız bir daha ki yıpranmaya kadar saçlarınız keratin yüklemesine ihtiyaç duymayacaktır.

Keratin bakımı ne kadar sürede yapılmalı hakkında daha fazla bilgi almak için keratin bakım ne kadar sürede yapılmalı adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Ürünler

%23YENİ

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti 1

626.00 TL 813.80 TL
%23YENİ

Saç Botoksu Full Keratin Yükleme Seti 2

720.00 TL 936.00 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır