Hızlı Saç Uzatan Maske

Hızlı Saç Uzatan Maske

 

Herkes dolgun, hacimli ve uzun saçları olsun ister ve hızlı saç uzatabilmek için bir sürü kozmetik ürünleri kullanırlar. Maalesef bu kozmetik ürünlerin içindeki kimyasal maddeler saça daha çok zarar verir ve bu kozmetik ürünlerin kullanımı sonucu saçlar küserek hiç uzamaz hale gelir. Bu kozmetik ürünler formaldehit ve benzeri kimyasal maddeleri içeren şampuanlar, kremler ve serumlardır. Bu ürünler silikon ve paraben içerdiği için hızlı saç uzatmak yerine saç derisine zarar verir, derideki gözenekleri tıkar ve bunun sonucunda saç derisi nefes alamaz hale gelir.

 

 

 

 

 

 

Saçlar sadece kozmetik ürün kullandığınız zaman küsmez tabi ki. Çok fazla işlem gören saçlarda küser. Örneğin üst üste saç boyama, röfle, ombre, fön, pres maşa gibi işlemlerde saçınızda büyük hasarlar oluşturarak saçınızın küsmesine sebep olur. Eğer hızlı saç uzatmak istiyorsanız ve aynı zamanda saçlarınızın hacimli, canlı ve kalın gözükmesinden de vazgeçemiyorsanız bitkisel karışımlardan oluşan hızlı saç uzatma yöntemlerine yönelmelisiniz. Hindistan cevizi yağı, atkuyruğu bitkisi, argan yağı ve vitaminler hızlı saç uzatmada güçlü etki eder. Evde hızlı saç uzatma yöntemi olarak bir bitkisel tarif verelim.

 

 

 

 

 

 

Hızlı Saç Uzatma Yöntemi - Hindistan Cevizi Yağı ve Keten Tohumu Yağı

 

%100 doğal hindistan cevizi yağının kıvamı yoğun olduğu için 1 yemek kaşığı hindistan cevizi yağını oda sıcaklığından yüksek bir sıcaklıkta bekletin hatta mikrodalga fırını olanların fırında eritmesini tavsiye ederiz. Hindistan cevizi yağı eridikten sonra iki çay kaşığı kadar keten tohumu yağı ile karıştırarak saç köklerinden uçlarına doğru masaj yaparak uygulayın. Bu şekilde saç köklerinden uçlarına kadar bakım yapmış olacaksınız.

 

 

 

 

 

 

Hızlı saç uzatma yöntemi olarak kullanılan bu tarif aynı zamanda saçlarınızın sağlıkla parlamaya devam etmesini sağlıyor. Fakat maalesef ki bir yerden sonra işe yaramıyor çünkü hızlı saç uzatırken aynı zamanda saçın hiç yıpranmaması için keratin proteini gerekiyor. Bildiğiniz üzere saçınızın 4/3’ü keratin proteininden oluşuyor. Bunun içinde hızlı saç uzatma yönteminin yanında saçınıza keratin takviyesi yapılması gerekiyor. Bu tarifi uygulamak yerine hem keratin proteinini içinde bulunduran saf, doğal, katkısız keratin saç bakım ürünlerini satın almanızı tavsiye ederiz.

hizli-sac-uzatma

 

Hızlı saç uzatmak için üretilen Liquid Keratin - Hızlı Saç Uzatma Setleri  oldukça kaliteli ve sağlıklıdır. Organic sertifikası olan Liquid Keratin - Hızlı Saç Uzatma Setleri  herkesin bütçesine uygun çeşitleriyle hizmete sunulmaktadır. Eğer sizde hızlı saç uzatmak isterken aynı zamanda saçınız gür, hacimli ve dolgun görünsün aynı zamanda sağlığını da kaybetmesin istiyorsanız kesinlikle bu seti denemenizi öneririz.

 

Hızlı Saç Uzatma ile ilgili diğer makalemiz,  Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri  inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler

%23YENİ

Keratin Hızlı Saç Uzatan 3'lü Set

374.00 TL 486.20 TL
%23YENİ

Keratin Hızlı Saç Uzatma Ultra Set

569.00 TL 739.70 TL
%23YENİ

Keratin Hızlı Saç Uzatan 4'lü Set

475.00 TL 617.50 TL
%23YENİ

Hızlı Saç Uzatma 5'li Set

569.00 TL 739.70 TL
%23YENİ

Keratin Saç Bakımı Seti Garantili 1

684.00 TL 889.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır