botoks serum

BOTOKS SERUM

 

 

Keratin botoks yada saç botoksu, yıpranmış, yanmış, kırılmış, hasar görmüş, problemli  ve çok işlem görmüş küsmüş saçları onararak yeniden yapılanmasını sağlayan bir uygulamadır.  Son zamanlarda keratinin saçlar için önemi arttıkça keratin botoks serum markalarında önemli derecede artış olmasına sebep olmuştur.  Peki botoks serumun saçlara faydası nelerdir?

 

 

 

botoks serum

 

 

 

Botoks serum ; boyama, röfle, perma ve açıcı gibi işlemler sırasında saçlarda oluşan deformeyi önler ve var olan hasarı onarır. Botoks serum içerisinde  yer alan saf, doğal ve katkısız keratinler sayesinde saç moleküllerini besler. “ Botoks serum ” saç tellerinde bulunan hasarlı noktalara nüfuz ederek adeta bir dolgu görevi görür. Saçları pürüzsüz hale getirip ve parlatır ve kolay taranmasını sağlar.

 

 

 

botok serum

 

 

 

“ Botoks serum “ saçların daha güçlü olmasını ve esneklik kazanmasını sağlayarak dökülmesini ve kolay kopmasını engeller.  Zararlı etmenlere karşı bir kalkan görevi görerek saçlarınızı dış etmenlerden korur.  Botoks serumu doğal keratin proteinleri içermesi ile çok yüksek oranda saça bir yapılanma getirirken  aynı zamanda kalıcılığı da ömür boyu sürüyor, yani saçın kesilmesine kadar olan süre  içerisinde etkisi devam etmektedir.

 

 

 

saf keratinin faydası

 

 

 

Botoks serumları ile keratin botoksu uygulaması öncelikle saça uygulanan basit  bir saç bakımı değildir, saçlarda ki hasarları onarıcı ve yeniden yapılandırıcı bir tedavi yöntemidir. Yaşlandıkça saçlarımızda daha az keratin üretiyor ve zamanla saçlarımız daha yıpranmış bir seviyede oluyor bunun için botoks serum ile saçlara keratin yüklemesi yapılmalıdır.

 

 

Neden Keratinli Botoks Serum ?

  

Zararlı kimyasallar kullanan diğer tedavilerin aksine, saç botoksu zararlı kimyasallar kullanmaz. botoks serum, keratinin mükemmel eksfoliye edici etkisi nedeniyle yeterince güvenlidir.

Rahatlatıcı tedavilerin aksine, bu ürün saç bağlarını koparmadan düz ipeksi saç verebilir. Saç kütiküllerinin hasarlı korteksini besleyen ve hasarlı saç yerine sağlıklı  saçları geri getiren zengin bir formül içerir.

 

 

 

 

 

 

Pek çok saç tedavisinin aksine, keratin botoks serum saç kökünün saçlarına zarar vermesi veya bütünlüğünü zayıflatması imkansızdır.

Botoks serum, organik mikroküreler ile koparak saç dökülmesini en aza indirmeye yardımcı olduğu için, büyük bir yeniden yapıcı tedavi olarak da çalışır.

İlgili Ürünler

%23

Saf Keratin Serum (20ML)

99.00 TL 128.70 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

144.00 TL 187.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır