Keratin Bakim

Keratin Bakım

 

İki farklı keratin bakım vardır. Bunlardan birincisi kuaför ortamlarda yapılan silikon içerikli, düzleştirme amacıyla yapılan yüksek derecede saça ısı uygulanarak yapılan keratin bakımdır. Keratin bakım adı altında yapılan bu uygulama unutmayın ki saçlarınızı onarmaz. Hatta saçlarınızın daha da yıpranmasını  sağlar.

 

 

 

keratin bakım

 

 

 

Diğer keratin bakım uygulaması ise yıpranmış, yanmış, kırılmış, kopan, dökülen, mat, cansız, gibi saç problemlerine ısı uygulanmadan saça keratin yüklemesi uygulamasıdır.  Bu uygulama ile saçlarınız daha canlı, parlak ve sağlıklı bir görüntüde olmasını sağlayacaktır. Üstelik keratin bakımı kendi evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz bir saç bakım uygulamasındır.

 

 

 

keratin bakım

 

 

 

Keratin saçların temel yapısını  oluşturan bir proteindir. Zamanla saçlara uygulanan bu uygulamalar sonucunda saçlarda keratin proteinlerinde azalma yaşanır ve saçlarda yıpranmalar gözlemlenir. Bu nedenle saçlara keratin bakım yaparak saçlarınızı onarabilirsiniz. Tamamen doğal, saf katkısız keratin proteinlerinden yararlanarak, yüksek ısı ve baskı uygulamadan, saça nazikçe yapılan bakımdır.

 

 

 

KERATİN BAKIM

 

 

 

Saça “ keratin bakım “ yaparken, keratin proteinleri doğal yöntemlerle saça kaynak yaparak ve mucizevi bir yapılanmaya sebep olurlar. Artık yanarak kopan saçları veya kırık yüzünden problem yaşayanlar saçlarını kestirmek zorunda kalmayacak keratin bakımla saçlarınızı onarabileceksiniz.

 

 

 

KERATİN BAKIM

 

 

 

Son zamanlarda piyasada çok sayıda “keratin bakım” ürünleri bulunmaktadır. Bu nedenle keratin bakım ürünlerinde doğru ürünü bulmak bazen zor olmaktadır. Hem Uluslararası hem Türk patente sahip, saf, doğal, ve katkısız keratinler ile saçı onaran keratin bakım ürünü olan Liquid keratin ürünleri bizim önerimiz olacaktır.

İlgili Ürünler

%23

Saf Keratin Serum (20ML)

99.00 TL 128.70 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti (6x20ML)

399.00 TL 518.70 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır