Saç Çıkarıcı  Şampuanı losyon ve seum ile birlikte kullanıldığı halde saç oluşumu desteklemektedir.

Saç Çıkarıcı  Şampuan

 

Saç çıkarıcı keratin şampuan doğal ve organik formülü ve bitkisel içerikleriyle saç derisinde bulunan istenmeyen kozmetik kalıntılarından kolayca temizler ve saç derisini atık maddelerden arındırır. Bu sayede saç derininizin nefes almasını sağlayarak saç köklerinin  oksijenle temasını arttırır ve kan dolaşımın hızlanmasına yardımcı olmaktadır. Saç dersisin de ki kan dolaşımı çok önemlidir kan dolaşımı ne kadar hızlı ise saç oluşumu o derece kolaydır.

 

 

 

 

 

 

Piyasada bulunan bir çok şampuana oranla saç çıkarıcı şampuan  bir adım öndedir. Çünkü lipozom teknolojisi kullanarak üretilmiştir.  ve bitkisel özlerle çabuk  ve kolay bir şekilde derinin alt katmanlarına kadar rahatlıkla ulaşabilir. Son 6 ay ve 12 ay arasında dökülen ve açılan saçlarda daha etkili sonuç vermektedir. Yeni dökülen saçlarınızı kontrol altına almak için muhakkak saç çıkarıcı şampuan kullanmalısınız.

 

Saç sağlığınızı korumak için Saç çıkarıcı şampuanı ; saç çıkarıcı losyon, saç çıkarıcı serumla  birlikte  kullanılmasını tavsiye ederiz. Bu şekilde daha çok verim alabilirsiniz. İçerisinde  bulunan mersin suyu, kekik suyu, gül suyu ve Hindistan cevizi ile faydalı özler sayesinde hem besler hem güçlendirir ve saçlarınızı nazikçe temizler. Türkiye’nin İlk ve organik sertifikalı paraben, sülfat içermeyen saç çıkarıcı şampuanı; özel formülü sayesinde saç ve saç derisi problemlerin önüne geçerek saç köklerini besler ve saçlara hacim kazandırır.

 

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır