Gür Saç

Gür Saç

 

Herkes gür saçlara sahip olmak ister.  Saçların gür ve güçlü olmamasının en büyük sebebi saç bakımında kullanılan kimyasal içerikli  bakım ürünleri olmaktadır. Peki bakımlı ve gür saçlara sahip olmak için  günümüzde hangi teknikler kullanılmalıdır. İşte güçlü , bakımlı  ve gür saçlara sahip olabilmek için sizlere, bu yazımızda bilgiler vereceğiz.

 

 

 

saç gürleştirici

 

 

 

 

Saçlarda  yaşanan dökülme sonucunda saçlarınız seyrek bir görünüm alır. Bunun için saçları gürleştirmek için evde bir takım maske ve bitkisel yağlarla bakım yaparız; ama bu uygulamaların pek işe yaramadığını görürsünüz. Bunun için saç dökmeyen patentli keratin içerikli sülfatsız şampuan kullanabilirsiniz. Böylece saç dökmeyen şampuan ile saçlarınızda yaşanan dökülmelere karşı önlem almış olursunuz. Dökülen saçların geri kazanılması için saç çıkarıcı titanyumlu setini deneyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Gür saçlar sahip olmak isteyenlerin büyük bir kısmı yok olan saç kökünün yeniden oluşabileceğine inanılmaktadır. Oysaki; var olan saç tellerini harekete geçerek eski saçlarınıza kavuşmanızı sağlar, yoksa yeniden saç oluşturmaz. Ve saç telinize hacim kazandırarak saçlarınızın daha gürmüş gibi bir görüntü oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Saçlara uygulanan açıcı, oryal, boya gibi kimyasal işlemler veya fön, maşa, pres gibi ısı işlemler sonucunda saçlar yıpranır. Yıpranmaya başlayan saçlar zamanla hacim kaybederek incelir. Bu durum saçlarınızın canlı ve dolgun gözükmemesinin en büyük sebebidir. Bu nedenle saçlarınızı ince telli saç bakım seti ile bakım yaparak saçarınıza hacim kazandırabilirsiniz. Böylece daha “gür saçlara” sahip olursunuz.

 

 

 

saç gürleştirici set

 

 

 

Saçlarda keratin eksikliği saçlarınızın cansız mat görünmesinin en büyük sebebidir. Gür saçlara sahip olmak istiyorsanız saçlarınıza saf keratin yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Keratinler saçlarınızı çepeçevre saracak. Saçlarınızı onararak saçlarınıza hacim kazandıracak ve saçlarınızın daha dolgun daha canlı ve daha yumuşak olmasını sağlayacaktır. Keratin yüklemesi ile keratinler saçlarınıza bir kalkan görevi üstlenerek zararlı dış etkenlerden saçınızı koruyacaktır.

İlgili Ürünler

%23YENİ

Saç Çıkarıcı Keratin Losyon (30ML)

129.00 TL 167.70 TL
%23YENİ

Saç Çıkarıcı Keratin Serum (50ML)

159.00 TL 205.40 TL
%23YENİ

Keratin Saç Dökülme Önleyici 4'lü Set

475.00 TL 617.50 TL
%23YENİ

Keratin Dökülme Önleyici 5'li Ultra Set

569.00 TL 739.70 TL
%23YENİ

Keratin Saç Dökülme Önleyici 3'lü Set

374.00 TL 486.20 TL
%23YENİ

İnce Telli Saç Bakım Seti

453.00 TL 588.90 TL
%23YENİ

Saç Çıkarıcı Titanium Hair Growth (Grt)

112.00 TL 145.60 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır