Anneler Gününe Özel İndirim

Anneler Gününe Özel İndirim 

Sonunda beklenilen anneler günü geldi. Annelerinize hangi hediyeyi alacağınız konusunda bir türlü karar veremiyorsunuz değil mi? Evet çünkü annenizin veya ihtiyacı olduğunu bilemiyorsunuz. Kadınların en önem verdiği şeylerden birisi saçlarıdır. Annelerimiz saçlarını boyadığı zaman saçları maalesef kuruyor, kopuyor, kırılıyor. Bu can sıkıcı durum annelerimizi çok rahatsız ediyor. Belki de bu saçları nasıl tedavi edeceği konusunda hiçbir bilgileri yok. Aylarca belki yıllarca evde yumurtalı, ballı, sütlü bakımlar yaparak ya da kuaförlerde yüksek ücretler ödeyerek birçok bakımları yaptırıp sonuç alamıyorlar.

 

 

anneler günü hediyeleri

 

Anneler Günü Hediyesi

 

 

 Annelerimizin bu sorununa çözüm için sizin yapabileceğiniz en büyük iyilik Anneler Günü'nde, hem kendisinin güzel bir hediyeyle sevindirmek hem de saçlarını eski sağlığına kavuşturmak olacaktır.  Bir hediye vardır alırsınız onu duvara ya da masanıza koyar ömür boyu saklarsınız, fakat bir işinize yaramaz. Oysa Annenize alacağınız bir saç bakım ürünü, gerçekten onu mutlu edecek ve her yerde, her zaman saçlarının bu güzel görüntüsü, hem kendisini hem çevresindekilerinin dikkatini çekecek. Ve bu da annelerimizi mutlu etmeye yetecektir. Keratin bakım ürünlerindeki anneler gününe özel indirimi sizin için büyük bir fırsat.

 

 

anneler günü

 

 

''Anneler günü'' neden kutlanır derseniz, Anneler Günü böyle ihtiyaçları zamanında hatırlamak ve onlara anne olduğunu hissettirmek için tam zamanı. Anneler günü hediyesi ne olabilir derseniz saç bakım ürünlerini tercih ederek ona çok değişik bir hediye sunabilirsiniz Anneler Günü kampanyası şu anda internet sayfamızda başlamış bulunmaktadır, sizleri ürünlerimizi incelemeye ve cesaretle bu güvenlik ürünleri alıp vermemizi büyük bir sürpriz yapmayı tavsiye ediyoruz.

 

İlgili Ürünler

%23YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (2x30ML)

216.00 TL 280.80 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (6x30ML)

590.00 TL 767.00 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti (6x20ML)

399.00 TL 518.70 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (3x30ML)

310.00 TL 403.00 TL
%23YENİ

Yoğun Bakım Keratin Şampuanı

177.00 TL 230.10 TL
%23

Oil Plex Koruyucu Bakım Kiti

1,490.00 TL 1,937.00 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır