İnce Telli Saçları Güçlendirmek

İnce Telli Saçları Güçlendirmek

Saçların  ince, kıvırcık, kalın ve ya düz olması gibi yapısal durumlar genetik özelliklerimizdendir. İnce telli saçları güçlendirmek için evde bitkisel yağlarla saç bakımı uygulamak yada saçları kısa kestirmek gibi yöntemler saç tellerinizde güçlendirme ya da  kalınlaştır gibi faydalar sağlamaz. Saçların güçlülüğünü saçın kök yapısı belirler. 

 

 

Saç yapısına faydalı etkiler sağlamak sadece keratin içerikli bakım ürünleri ile mümkün olmaktadır. İnce telli saçları güçlendirmek için vücut sağlığına özen göstermek gerekir. Demir vitamini içeren besinler tüketmek saç sağlınız açısından olumlu sonuçlar almanıza destek verecektir. Bu besinlerin içeriğinde bulunan biyotin ve çinko elementleri saç olgunlaşmasını destekleyen maddelerdir.

 

İnce Telli Saçlar İçin Bakım Ürünleri

 

Öncelikle ince telli saçlar için tamamen organik ve patentli keratin şampuanı edinin. İnce telli saçları güçlendirmek için şampuan tecihinizde içeriğinde sülfat, paraben gibi kimyasallar içermediğine dikkat ediniz. Keratin şampuanlar, saçınızı kaplayan ve saçınızın milini güçlendiren proteinler barındırlar. Kullanacağınız şampuanın kesinlikle patentli bir keratin olması gerekir.

 

 

 

İnce telli saçlar için özel olarak formüle edilmiş bir krem veya hacim veren güçlü saç oluşumuna teşvik eden bir saç kremi seçin. Keratin saç kremi içerisindeki güçlendirici ve besleyici protetinler sayesinde saç diplerine kadar etki ederek, derinizi besler ve ince tellerinizin etrafını örerek güçlendirici etkiler sağlar. Unutmayın ki güzel beslenen ve gerekli ihtiyaçları karşılanan kafa derisi verimli çalışarak ve istediğiniz saçlara kavuşmanızı sağlayacaktır. İnce saç tiplerinde kafa derisine keratin kremi masaj yaparak uygulamamalıdır. Saç uçlarınızdan başlayarak, derinize kadar kremi sürmelisiniz ki saçın her bölgesi kremle buluşmuş olsun.

İlgili Ürünler

%23

Keratin Yağı (50ML)

144.00 TL 187.20 TL
%23

Keratin Saç Kremi (200ML)

144.00 TL 187.20 TL
%23YENİ

İnce Telli Saç Bakım Seti

453.00 TL 588.90 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır