İnce Telli Saç Bakımı

 

İnce Telli Saç Bakımı

İnce telli saçlara sahip insanların sorun yaşadığı konulardan biride ince telli saç bakımı konusudur. Saçlarımızın kıvırcık ya da düz olması gibi fiziksel durumlar genetik olarak belirlenen özelliktir. İnce telli saç bakımı evde bitkisel yağlarla yapılmaktadır. Fakat evde hazırlanan bu kürler saçlarınızı kalınlaştırma veya canlılaştırma gibi çözümler sunmaz. Sadece geçici bir canlılık görüntüsü verir. İnce telli saç bakımı keratin içerikli ürünlerle kalıcı ve uzun süreli bir etki gösterebilir.

 

 

İnce telli saç bakımı konusunda en önemli konulardan biri de beslenme alışkanlığıdır. Çünkü, saç gelişimi, sağlıklı beslenmeyle doğru orantılıdır. Demir vitamini açısından bol olan besinler ile beslenmek saç sağlığı için çok önemlidir. Demir vitamini içeriğindeki biyotin ve çinko maddeleri ince telli saçları güçlendirici özelliğe sahiptir.

 

 

İnce Telli Saç Bakımı İçin Ürünleri

 

Saçınıza kullandığınız herhangi bir kozmetik ürünü (Krem, şampuan, yağ, maske) içeriğinde kesinlikle sülfat ve paraben içermemelidir.İnce telli saç bakımı için kullanacağınız ürünlerin başında kullandığınız şampuan gelmektedir. Kullanılan şampuan keratin içerikli olmalıdır. Keratin şampuanı saç yapısına hızlı ve olumlu etki sağlar.

 

 

Hem ince telli hemde yağlı saçlara sahip insanlar şampuanı günde bir kez kullanmalısınız. İnce telli saç bakım için ürün tercihinde kremlerinde etkisi büyüktür. Hacim veren ve kalın saç oluşumunu destekleyen keratin kremi kullanmak saçlarınızın sağlığı açısından önemlidir.

İlgili Ürünler

%23

Keratin Maskesi (250ML)

159.00 TL 206.70 TL
%23

Keratin Saç Kremi (200ML)

144.00 TL 187.20 TL
%23YENİ

İnce Telli Saç Bakım Seti

453.00 TL 588.90 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır