Saç  Gürleştiren Yağlar

Saç  Gürleştiren Yağlar

 

Saçlarda dökülme sonucunda oluşan seyrelmeler, hem erkekler hem kadınlar için sorun oluşturmaktadır.  Son zamanlarda saç gürleştiren yağlar; Saç çıkartıcı ürünler ; saç oluşumunu destekleyen şampuan yada krem gibi aramalar artmıştır.

 

 

 

 

 

 

Saçları gürleştirmek için saçlara doğal bitkisel yağlar uygulanması önerilmektedir. Fakat her kişinin saç yapısı farklı olması, her saç sorunu için farklı uygulamalar uygulanması gerekmektedir. Kullanılacak yağların üretimi, doğal, saf, katkısız olması ve bu yağların karışım oranı çok önemlidir.

 

 

saç dökülmesine karşı bitkisel çözüm

 

 

Saçlarımız için aktardan alınan çoğu bitkisel yağlarla evde yapılan bakımların kalıcı bir etkisinin olmadığı, sadece geçici süre saçlarda güzellik kattığını saç gürleştiren yağlarla bakım yapan tüm insanlar bilir. Evde  bitkisel bakım yapmak veya kuaför ortamlarda keratin bakım yaparak saç dökülmesini durdurmadığını ve saçların güçleştirmediğini herkes biliyor.

 

 

 

saç gürleştirme

 

 

 

saç dökülmesini durdurmak ve saçları gürleştirmek için Liquid keratin gözenek açıcı ile saç gözeneklerinin açılmasında yardımcı olacaktır. Gözenek açıcı iksir kullanımı ardından saç gürleştiren yağ özelliği de taşıyan saçları besleyen dip bakım yağı ile saçlarınıza masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Gözenekleri açılan saç derisinden saç köklerine kadar ulaşabilen dip bakım yağı saç köklerini besleyerek saç oluşumunu destekleyecektir. Her duş almanızda saçlarınıza keratin şampuan kullanarak saçlarınızı dış etkilerden koruyarak hem saç hem de saç derisi bakımı yapılmaktadır.

 

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır