Saf Keratin Faydaları Nelerdir

Saf Keratin Faydaları Nelerdir ?

 

Kimyasallardan veya aşırı yüksek ısıdan yanan, kırılan, yıpranan saçlarınızı saf keratinler onararak, yeniden yapılandırılmasını sağlar, ve saçlarınıza canlılık, dolgunluk ve ipeksi yumuşaklık katar. Saçlarınızın daha sağlıklı bir görünümde olması için saçlara saf keratin yüklemesi yapılması şarttır.

 

 

 

saf keratinin faydası

 

 

 

Yıpranmış ve kırılgan saçlarınıza saf keratinle bakım yaparak saçlarınızı üstün onarıcı özellikle saç problemlerinizin önüne geçersiniz. Mikro keratinler saçlarınızın en küçük hasarlı noktalarına nüfuz ederek saçlarınınız yeniden yapılandırmasını sağlar. Saf keratinler saça sürüldüğü andan itibaren suyun buharlaşmasıyla kurumaya başlayan keratin proteinleri, saçta iki önemli etkiye sahiptirler.

 

 

 

saf keratin faydaları nelerdir

 

 

 

Birincisi, saf keratinlerin su moleküllerinin taşıyıcı özelliğinden faydalanılarak, saçtaki hasarlı ve kırık noktalarına ulaşması sağlanır. Suyun buharlaşmasıyla da, su molekülleri keratinlerden uzaklaştırılır. Yalın kalan keratin proteinleri, saça kolayca yerleşirler. Bu sayede hasarlı saçların en uç noktasına kada nüfuz ederek saçların onarılmasına ve yeniden yapılandırılmasına yardımcı olmaktadır.

 

 

 

saf keratin faydaları

 

 

 

İkincisi saç tellerini ince bir film şeridi gibi saran saf keratinler saçın dış etkenlerden gelebilecek her türlü zararlı etmenlere karşı korur. Keratinler yıpranan saçı onardığı gibi saçların yıpranmasınıda önler. genellikle yıpranan saça yapılan kertin yüklemi işlemi düzenli olarak sağlıklı saç tellerinide yapılmalıdır. Bu sayede saçlarınız daha dolgun,  daha hacimli, daha canlı, ve daha sağlıklı bir görünümde olmasına katkı sağlıyacaktır.

İlgili Ürünler

%23

Saf Keratin Serum (20ML)

99.00 TL 128.70 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

144.00 TL 187.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır