Saf Keratin Nasıl Kullanılır

Saf Keratin Nasıl Kullanılır?

 

Saçlarınız ağır hasar görmüş veya saçlarınızı keratin ile koruma altına almak istiyorsanız. Saçlarınıza keratin yüklemeniz gerekmektedir. Saf keratin kullanımı hakkında bu yazımızda sizlere bilgi vereceğiz. saf keratin yüklemesi oldukça kolaydır.

 

 

 

saf keratin nasıl kullanılır

 

 

 

Öncelikle saçlarınızı iyice arındırarak saçlarınızı yıkayın ve tamamen kurulayın  saçlarınıza keratin serumunu kuru saçlarınıza boya yapar gibi uygulayın.Saçlarınıza parmaklarınıza masaj yaparak  saf keratini saçlarınıza yedirin. Keratin serumun saçlarınızda kuruması için yaklaşık  bir saat kadar bekleyin. Eğer aceleniz varsa saçlarınızı ılık ve soğuk fönle kurutun. Bir gece saçınızı sabaha kadar bekletirseniz daha iyi sonuç alırsınız.

 

 

 

saf keratin kullanımı

 

 

 

Daha sonra saçınızı ılık su ile durulayın  ve üzerine  keratin maske ile güzel bir bakım yapın ve on beş dakika bekleyin, ve saçınızı durulayın daha sonra saçınıza istediğiniz şekli verin ve saf keratin etkisini anında hissedin. Eğer saçlarınızdaki yıpranmışlık çok ise aynı işlemi bir hafta sonra tekrar ediniz. Olmadı bir daha deneyiniz. Mutlaka saçlarınız “  saf keratinle “  toparlanacaktır. Mümkün olduğunca saçta kalan keratin krem kullanmaya özen gösteriniz.

İlgili Ürünler

%23

Saf Keratin Serum (20ML)

99.00 TL 128.70 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

144.00 TL 187.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır